Słuchaj
Aga Kołodziejska, Tomek Florkiewicz
Konrad Piasecki
Aga Kołodziejska, Tomek Florkiewicz
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

13 powodów 2 sezon - kiedy zwiastun i premiera?

18.01.2018 12:00

Kiedy "13 powodów" 2? Premiera nieoficjalnie spodziewana jest w 2018 roku, choć dokładna data nie jest jeszcze znana. Kiedy poznamy szczegóły premiery "13 powodów" 2?

"13 powodów" 2 sezon - kiedy premiera? fot. youtube.com / Netflix Polska

Kiedy premiera "13 powodów 2"? Netflix podał już oficjalną informację, czy ukażą się kolejne odcinki. Na pewno poznamy dalsze losy głównej bohaterki, czyli Hannah, jednak na forach nieustannie pojawia się pytanie: kiedy? Sprawdzamy, co do tej pory wiadomo o dacie premiery.

Premiera "13 powodów" 2 - kiedy będzie? 

Na oficjalnym koncie Netflix na Facebooku na początku maja pojawiła się oficjalna informacja - będzie 2. sezon "13 powodów"! O czym będzie? Krótki i tajemniczy filmik został udostępniony także na koncie serialu na Twitterze:

Niewątpliwie w 2. sezonie "13 powodów" poznamy dalsze losy bohaterów. Choć Clay wysłuchał już wszystkie 13 kaset, wiele wątków nadal nie zostało wyjaśnionych. Kiedy premiera "13 powodów" 2? Na razie z nieoficjalnych źródeł wiemy tylko, że pierwsze odcinki zostaną udostępnione w 2018 roku. 

"13 powodów" 2 - kiedy zwiastun?

Fani wciąż zastanawiają się, kiedy zwiastun "13 powodów" 2 trafi do sieci i kiedy będzie premiera nowego sezonu. Niestety nie ma żadnych oficjalnych informacji na ten temat, ale to dobry moment na przypomnienie sobie, o czym była poprzednia seria. Jeśli nie oglądaliście serialu - może poprzednie zwiastuny zachęcą was do nadrobienia odcinków w oczekiwaniu na nowy sezon.

Serial "13 powodów" powstał na podstawie powieści młodzieżowej Jaya Ashera. Premiera pierwszego sezonu odbyła się 31 marca 2017 roku.

RadioZET.pl/KP

Oceń
Tagi