Słuchaj
Aga Kołodziejska, Tomek Florkiewicz
Konrad Piasecki
Aga Kołodziejska, Tomek Florkiewicz
Marcin Sońta , Mateusz Ptaszyński
Michał Korościel
Justyna Dżbik, Roman Osica
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

13 powodów 2 sezon - kiedy zwiastun i premiera?

07.09.2017 10:30

Kiedy "13 powodów" 2? Premiera nieoficjalnie spodziewana jest w 2018 roku, choć dokładna data nie jest jeszcze znana. Kiedy poznamy szczegóły premiery "13 powodów" 2?

"13 powodów" 2 sezon - kiedy premiera?

fot. youtube.com / Netflix Polska

Kiedy premiera "13 powodów 2"? Netflix podał już oficjalną informację, czy ukażą się kolejne odcinki. Będziemy mogli poznać dalszą historię głównej bohaterki, czyli Hannah.

Premiera "13 powodów" 2 - kiedy będzie? 

Na oficjalnym koncie Netflix na Facebooku na początku maja pojawiła się oficjalna informacja - będzie 2. sezon "13 powodów"! O czym będzie? Krótki i tajemniczy filmik został udostępniony także na koncie serialu na Twitterze:

Niewątpliwie w 2. sezonie "13 powodów" poznamy dalsze losy bohaterów. Choć Clay wysłuchał już wszystkie 13 kaset, wiele wątków nadal nie zostało wyjaśnionych. Kiedy premiera "13 powodów" 2? Na razie z nieoficjalnych źródeł wiemy tylko, że pierwsze odcinki zostaną udostępnione w 2018 roku. 

"13 powodów" 2 - kiedy zwiastun?

Choć nagrania 2. sezonu serialu nadal się nie rozpoczęły, fani już zastanawiają się, kiedy zwiastun "13 powodów" 2 trafi do sieci. Niestety nie ma żadnych oficjalnych informacji na ten temat, ale to dobry moment na przypomnienie sobie, o czym była poprzednia seria. Jeśli nie oglądaliście serialu - może poprzednie zwiastuny zachęcą was do nadrobienia odcinków w oczekiwaniu na nowy sezon.

Serial "13 powodów" powstał na podstawie powieści młodzieżowej Jaya Ashera. Premiera pierwszego sezonu odbyła się 31 marca 2017 roku.

RadioZET.pl/KP