Słuchaj
Aga Kołodziejska, Tomek Florkiewicz
Konrad Piasecki
Aga Kołodziejska, Tomek Florkiewicz
Marcin Sońta , Mateusz Ptaszyński
Michał Korościel
Justyna Dżbik, Roman Osica
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Nowe Oblicze Greya: kiedy premiera w kinach? [DATA, ZWIASTUN]

12.09.2017 12:27

"Nowe Oblicze Greya" - kiedy będzie w kinach? Premiera trzeciej części trylogii po raz kolejny przyciągnie widzów przed ekrany. Zwiastun zdradza, że tym razem zobaczymy ślub i wesele bohaterów. Co jeszcze wiemy o premierze 3. części "50 twarzy Greya" w Polsce i na świecie?

50 Twarzy Greya - kiedy 3. część wejdzie do kin? [DATA PREMIERY]

fot. screen

"Nowe Oblicze Greya" - data premiery, kiedy w kinach w Polsce? Zwiastun ostatniej części trylogii "Pięćdziesiąt twarzy Greya" zdradza wiele ciekawych wątków, m.in. ślub bohaterów i porwanie Anastasii Steele, a także datę premiery, na którą czekają fani trylogii. Sprawdzamy, co do tej pory wiadomo o "Nowym obliczu Greya" i kiedy film trafi do kin.

Zagłosuj

Czy czekasz na premierę "Nowego oblicza Greya"?

Kiedy premiera "Nowego oblicza Greya" w kinach?

Data premiery "Nowego Oblicza Greya" została zaplanowana na 14 lutego, podobnie jak poprzednie części. Film zobaczymy w kinach już w 2018 roku. W ubiegłych latach można było kupić bilety na przedpremierowe pokazy, dlatego prawdopodobnie tym razem również zostaną zorganizowane takie wydarzenia w największych kinach w Polsce.

"Nowe oblicze Greya" - premiera. Co się wydarzy w ostatniej części?

Premiera 3. części "50 twarzy Greya" jest zapowiadana jak zwykle na kilka miesięcy przed wejściem do kin. W "Nowym obliczu Greya" nie zabraknie oczywiście gorących scen, podobnie jak w poprzednich częściach. W oficjalnym zwiastunie widzimy także ślub Christiana i Anastasii. Wybiorą się oni w podróż poślubną prywatnym samolotem, a pod koniec Anastasia prawdopodobnie zostanie porwana.

W listopadzie zobaczymy kolejny oficjalny zwiastun "Nowego oblicza Greya", który prawdopodobnie zdradzi więcej szczegółów z filmu.

RadioZET.pl/KP