Słuchaj
Aga Kołodziejska, Tomek Florkiewicz
Konrad Piasecki
Aga Kołodziejska, Tomek Florkiewicz
Marcin Sońta , Mateusz Ptaszyński
Michał Korościel
Justyna Dżbik, Roman Osica
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Bieg Niepodległości 2017: zapisy - kiedy ruszają? [OPŁATA, pakiet startowy]

11.09.2017 15:51

Kiedy ruszają zapisy na 29. Bieg Niepodległości w Warszawie? To jedno z największych wydarzeń biegowych w Polsce tradycyjnie odbędzie się już 11 listopada. Sprawdzamy, co już wiadomo o nadchodzącej edycji.

Bieg Niepodległości zapisy

fot. ons.pl

Zapisy na Bieg Niepodległości jeszcze się nie rozpoczęły. Otwarcia spodziewać się można, tak jak w poprzednich edycjach, w połowie października. Dokładna data nie jest w tej chwili znana, jednak warto trzymać rękę na pulsie, bo Bieg Niepodległości, który organizowany jest w wielu miastach w Polsce, cieszy się dużym zainteresowaniem. W warszawskiej edycji biegu wystartować może 18 tysięcy biegaczy.

Kiedy zapisy na Bieg Niepodległości w Warszawie?

Co roku bieg staruje w dniu 11.11. dokładnie o godz. 11.11. Biegacze mają do pokonania 10 km. Aby wziąć udział w biegu należy wcześniej dokonać rejestracji. W tej chwili na stronie internetowej biegu nie ma jeszcze informacji o zapisach, cenie pakietu startowego czy jego zawartości. Prawdopodobnie rejestracja na Bieg Niepodległości rozpocznie się - podobnie jak poprzednie edycja - w połowie października. Tym razem może to wypaść z weekend 14-15.10., jednak nadal czekamy na oficjalne informacje dla biegaczy.

Bieg Niepodległości 2017: opłata i pakiet startowy

Po dokonaniu zapisu do udziału w biegu każdy zainteresowany musi dokonać uiszczenia opłaty startowej, w ramach której otrzymuje tzw. pakiet startowy. Niedokonanie wpłaty powoduje anulowanie wpisu do bazy danych, a na miejsce "wpada" osoba z listy rezerwowej. W pakiecie startowym zwykle znajduje się numer startowy i pamiątkowa koszulka techniczna. Po ukończeniu biegu każdy zawodnik otrzymuje pamiątkowy medal, napój, posiłek regeneracyjny i dyplom do pobrania ze strony internetowej.

Więcej informacji o Biegu Niepodległości 2017 w Warszawie wkrótce. Artykuł będzie aktualizowany.

Zagłosuj

Bierzesz udział w Biegu Niepodległości 2017?

RadioZET.pl/SA