Galeria Północna w Warszawie: kiedy otwarcie? [DATA, lista sklepów]

18.08.2017 14:12

Kiedy otwarcie Galerii Północnej w Warszawie i jakie sklepy znajdą się w największym tego typu obiekcie handlowym w stolicy? Sprawdzamy dokładną datę otwarcia.

Galeria Północna

fot. Galeria Północna/GTC.com

Jakie sklepy będą w Galerii Północnej? Takie pytania już od dawna nurtują wielu mieszkańców Warszawy - ale nie tylko. Do największej warszawskiej galerii z pewnością napłyną prawdziwe tłumy także spoza miasta. W tym powstającym od kilkunastu miesięcy centrum handlowym zgromadzone zostaną sklepy, restauracje, liczne punkty usługowe, kluby fitness, drogerie czy kino. Obiekt znajduje się na Tarchominie, nieopodal białołęckiego Ratusza. Kiedy otwarcie galerii? Sprawdzamy wszystkie informacje.

Kiedy otwarcie Galerii Północnej?

Data otwarcia Galerii ustalona została na połowę września. Dokładnie 14.09. obiekt zostanie otwarty dla klientów. Znajduje się w dogodnej lokalizacji, blisko przystanków autobusowych. Dla odwiedzających udostępniony będzie także duży parking na 2 tysiące miejsc.

Galeria Północna, Warszawa - sklepy

Wszyscy miłośnicy zakupów odzieżowych i obuwniczych znajdą tu wiele różnych sklepów do wyboru - ponad 200. Fanów sieciówek zainteresują z pewnością popularne marki, takie jak Reserved, Mohito, Sinsay, House i Cropp, CCC. Będzie także TK Maxx, H&M.

Artykuły drogeryjne, kosmetyki i perfumy nabyć będzie można w sklepach Douglas, Sephora, Super-Pharm oraz Rossmann. Nie zabraknie znanych marek, takich jak Duka, Tatuum, Monari, Wólczanka, W. Kuruk, LPP, Smyk, Vistula, Adiddas czy Empik.

W tej chwili dokładna lista sklepów nie jest znana, ale z pewnością poznamy ją przed otwarciem Galerii.

Przypomnijmy, że Galeria Północna w Warszawie powstaje już od lipca 2015 roku, zatem nieco ponad 2 lata zajęło budowniczym kompletne wykończenie budynku. Prace przebiegały szybko, jednak nie obyło się bez przykrych niespodzianek, takich jak np. pożar na dachu obiektu. Na szczęście zakończył się bez większych szkód, dlatego prace biegły terminowo i już za kilka tygodni do sklepów wejdą pierwsi klienci. Należy spodziewać się prawdziwych tłumów.

RadioZET.pl/Galeriapolnocna.pl/SA