Gra o tron: sezon 7 online i w TV - gdzie oglądać [s07e01]

17.07.2017 10:31

"Gra o tron" sezon 7. online dostępny jest w sieci. Światowa premiera odbyła się 16 lipca 2017, a kolejnego dnia pierwszy odcinek siódmej serii będzie dostępny dla polskich widzów. Gdzie oglądać s07e01 "Gry o tron" online i w tv?

Gra o Tron online gdzie oglądać s07e01

fot. screen

"Gra o tron" online s07e01 - to jedno z najczęstszych wyszukiwań w sieci tuż po światowej premierze serialu. Jak można było się spodziewać, kiedy tylko siódmy sezon "Gry o tron" miał swoją premierę w USA, to już wkrótce w sieci pojawiły się pierwsze nielegalnie udostępnione fragmenty nowego odcinka. Gdzie oglądać "Grę o tron" online za darmo i legalnie?

"Gra o tron" s07e01 w TV - o której?

Jak wiadomo, pierwszy odcinek 7. sezonu GoT będzie można oglądać zarówno online, jak i w telewizji. HBO wyemitowało go po raz pierwszy równocześnie ze światową premierą, jednak mało kto z fanów postanowił czekać na emisję do 3.00 - bo o tej godzinie, na czas polski, wypadała. Jednak s07e01 "Gry o tron" na HBO wyemitowane zostanie także o godzinie bardziej odpowiedniej dla polskiego widza. Będzie to w poniedziałek 17 lipca o godz. 20:10.

Gdzie oglądać sezon 7. "Gry o tron" online?

Już od chwili premiery telewizyjnej w późnych godzinach nocnych "Gra o tron" dostępna była online - na HBO GO. Wszystkie inne streamy s07e01 GoT nie są legalne i nie są także zbyt dobrej jakości. Wszystkich prawdziwych fanów sagi zachęcamy do korzystania z legalnych źródeł.

Przypominamy, że "Gra o tron" online w aplikacji HBO dostępna jest dla wszystkich osób korzystających z usługi abonamentowej.

Tym, którzy jeszcze nie znają żadnych szczegółów pierwszego odcinka, zdradzamy, że premierowy epizod jest naprawdę porywający i jak zwykle pełen zaskakujących zwrotów akcji.

RadioZET.pl/SA