Słuchaj
Aga Kołodziejska, Tomek Florkiewicz
Konrad Piasecki
Aga Kołodziejska, Tomek Florkiewicz
Marcin Sońta , Mateusz Ptaszyński
Michał Korościel
Justyna Dżbik, Roman Osica
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Wielki Test o Piastach online: jak zrobić przez internet?

14.11.2017 17:49

Wielki Test o Piastach już w środę 15 listopada w TVP1 o 20.25. Chcesz sprawdzić swoją wiedzę na temat wielkiej polskiej dynastii? Rozwiąż test online lub za pośrednictwem aplikacji. Jak i gdzie zrobić test przez internet, skąd pobrać aplikację "Wielki Test TVP"? Szczegóły zabawy.

Wielki Test o Piastach online

fot. screen TVP

Wielki Test o Piastach, czyli kolejna edycja programu TVP1, podczas którego każdy może sprawdzić, co wie o polskiej dynastii Piastów, odbędzie się 15.11.. Tradycyjnie test rozwiązywać będą goście w telewizyjnym studiu oraz widzowie, którzy mogą włączyć się w zabawę odpowiadając na pytania przez internet.

Jak rozwiązać Wielki Test o Piastach online?

Pytania testowe dostępne będą w serwisie wielkitest.tvp.pl. Aby móc wziąć udział w teście należy najpierw dokonać rejestracji - będzie dostępna już około godziny 20.00. Konkurs ruszy pół godziny później i składał się będzie z 36 pytań z kilkoma odpowiedziami do wyboru. Z kolejnymi seriami pytań robić się będzie coraz trudniej - przybywać będzie wariantów odpowiedzi. Jak poradzą sobie goście w studiu oraz widzowie? Na antenie TVP 1 na żywo przedstawiane będą uzyskiwane przez nich wyniki, a oprócz tego ciekawe materiały filmowe związane z podejmowaną tematyką.

"Wielki Test TVP" - aplikacja

Ci, którzy nie chcą rozwiązywać testu online wybrać mogą inną metodę: aplikację mobilną "Wielki Test TVP". Można ją pobrać za darmo m.in. z iTunes. Apka przeznaczona jest zarówno na smartfony, jak i iPady.

Początek wydarzenia w środę 15 listopada o godzinie 20.25. Transmisja Wielkiego testu o polskim filmie oczywiście na antenie TVP1. Gośćmi będą m.in. Jarosław Jakimowicz, Jan Pęczek, Wojciech Wysocki, Monika Mazur, Dominika Ostałowska, Karolina Pilarczyk, Andżelika Piechowiak, Mariusz Czerkawski, Robert Koszucki, Agata Załęcka. Nagroda, którą wygra zwycięski duet, trafi na wybrany przez siebie cel dobroczynny.

Program prowadzą Sylwia Dekiert i  Maciej Kurzajewski

RadioZeT.pl/SA