Black Friday 2017: lista sklepów i ofert na Czarny Piątek w Polsce

16.11.2017 10:03

Black Friday 2017 i lista sklepów, w których będą obowiązywały zniżki coraz bardziej ciekawią łowców okazji. W końcu w Czarny Piątek często można zrobić zakupy w bardzo okazyjnych cenach. To dobry moment, żeby zastanowić się nad prezentami świątecznymi dla najbliższych.

Black Friday 2017: lista sklepów i ofert na Czarny Piątek w Polsce

fot. pixabay.com

Lista sklepów - Black Friday 2017 w Polsce. Jakie zniżki będzie można wykorzystać w Czarny Piątek i jakie promocje czekają na klientów tego dnia? Sprawdzamy informacje o promocjach w Black Friday 2017 i listę sklepów, które będą oferowały specjalne zniżki.

Black Friday 2017 w Polsce

Akcja Black Friday w Polsce co roku cieszy się ogromną popularnością. Większość sklepów przyłącza się do akcji i oferuje swoim klientom różnego rodzaju oferty. Często są to zniżki przy określonej kwocie wydanej na zakupy, specjalne limitowane oferty z okazji Black Friday lub wyprzedaż wszystkich produktów. Oprócz ubrań w Czarny Piątek można kupić także sprzęt elektroniczny w bardzo okazyjnych cenach, np. laptopy czy telewizory. W niektórych sklepach zniżki mogą sięgać nawet do 70%.

Black Friday 2017 - LISTA SKLEPÓW

W tej chwili jest jeszcze za wcześnie i sklepy nie chcą ujawniać, jakie promocje przygotowały na Black Friday 2017. Lista sklepów będzie przez nas aktualizowana, gdy tylko pojawią się pierwsze informacje na ten temat. Do tej pory wiemy o promocji w Rossmannie na perfumy, gdzie w cenie jednego flakonu, drugi będzie można dostać za darmo. Więcej o akcji w artykule poniżej:

>> Rossman: promocja - PERFUMY. ZASADY promocji perfum na Black Friday

Również RTV Euro AGD rozpoczął akcję promocyjną na Black Friday 2017 o nazwie "Black Weeks". Przez cały listopad co tydzień sklep oferuje oferty zniżkowe na produkty z kategorii "tv, audio i video", "AGD", "gry i konsole" i inne nawet o 600 zł taniej. Więcej informacji o akcji można znaleźć na stronie sklepu.

W sklepie Media Expert zostały ogłoszone pierwsze oferty przed Black Friday 2017. Promocje obowiązują na laptopy, telefony, konsole, AGD. Najciekawsza wydaje się być oferta na telewizory - przy zakupie wybranych modeli, drugi telewizor otrzymamy za 1 zł. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie sklepu.

W sklepie internetowym Answear Black Friday 2017 rozpoczął się już teraz i można skorzystać z pierwszych zniżek. Wybrane ubrania i akcesoria można kupić do 50% taniej. Więcej szczegółów znajduje się na stronie sklepu.

Kolejny sklep, którzy przygotował promocje na Black Friday 2017 jest Asos. Na wybrane produkty z outletu już teraz obowiązuje zniżka nawet do 70%. Więcej informacji można znaleźć na stronie sklepu.

Również na AliExpress w Black Friday 2017 będzie można kupić wiele rzeczy w okazyjnych cenach. Więcej informacji na ten temat można znaleźć w artykule poniżej:

>> Black Friday 2017: AliExpress - najlepsze promocje na Czarny Piątek

Promocję w Lidlu na Black Friday 2017 znajdziemy w specjalnej gazetce od 24 listopada. Więcej szczegółów umieściliśmy w artykule poniżej:

>> Black Friday 2017: Lidl. Gazetka i promocje na Czarny Piątek 24.11

Gracze również mogą skorzystać z ofert na Black Friday 2017. Steam co roku organizuje akcję, podczas której można kupić wiele gier w bardzo atrakcyjnych cenach. Więcej szczegółów podajemy w artykule poniżej:

>> Black Friday 2017: Steam. Od kiedy i jakie gry będą w promocji?

Zagłosuj

Na jakie oferty z okazji Black Friday 2017 czekasz najbardziej?

Informacje na temat Black Friday 2017 w Polsce i listy sklepów, w których będą obowiązywały zniżki dopiero zaczynają się pojawiać. Warto jednak zacząć już myśleć o zakupach świątecznych i zaplanować, co warto kupić tego dnia. Czarny Piątek to idealna okazja, aby trochę zaoszczędzić i skorzystać z bardzo okazyjnych cen w sklepach. Będziemy na bieżąco informować o nowych promocjach.

RadioZET.pl/KP