Słuchaj
Aga Kołodziejska, Tomek Florkiewicz
Konrad Piasecki
Aga Kołodziejska, Tomek Florkiewicz
Marcin Sońta , Mateusz Ptaszyński
Michał Korościel
Justyna Dżbik, Roman Osica
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Black Friday 2017: Steam. Od kiedy i jakie gry będą w promocji?

20.11.2017 08:55

Black Friday 2017 i wyprzedaż Steam to jeden z najbardziej wyczekiwanych momentów w roku przez graczy. Czarny Piątek to idealny moment, aby uzupełnić swoją bibliotekę o najnowsze tytuły, które pojawiły się w ostatnim czasie na rynku gier elektronicznych. Sprawdzamy listę gier, ceny i daty promocji Steam na Black Friday 2017.

Black Friday 2017 - Steam: lista gier na wyprzedaży i daty promocji

fot. Maciej Luczniewski/REPORTER / East News

Black Friday 2017 - wyprzedaż Steam to idealna okazja dla graczy, aby uzupełnić swoją bibliotekę o tytuły, które do tej pory dostępne były w bardzo wysokich cenach. Co roku na platformie pojawiają się wyjątkowe okazje i pakiety gier, dzięki którym można pozwolić sobie na zakup większej ilości pozycji i spróbować nowości pojawiających się na rynku. Sprawdzamy najciekawsze oferty na wyprzedaży Steam w Black Friday 2017.

Wyprzedaż STEAM - BLACK FRIDAY 2017

W tym roku Black Friday 2017 i wyprzedaż Steam rozpocznie się kilka dni wcześniej, bo w środę, 22 listopada. Gry w niższych cenach będzie można kupować aż do wtorku, 28 listopada. Graczy może zainteresować także fakt, że w tym roku oferty będą dostępne przez cały czas trwania promocji. W poprzednich latach pojawiały się dodatkowo szybkie oferty, które trwały tylko kilka godzin i nie były już później dostępne.

Black Friday 2017 - STEAM: lista gier i ceny

Zazwyczaj lista gier na wyprzedaży Steam udostępniana jest na chwilę przed rozpoczęciem akcji. Prawdopodobnie również w tym roku tak będzie. Gdy tylko pojawi się informacja o wyprzedaży Steam na Black Friday 2017, będziemy aktualizować ten artykuł. Podamy również ceny najbardziej atrakcyjnych ofert.

Ciekawą informacją jest także wprowadzenie na Steam złotówek od 13 listopada 2017. Wciąż nie wszystkie gry mają podaną cenę w polskiej walucie, jednak prawdopodobnie w ciągu najbliższych dni zostanie to ujednolicone. Dodatkowo gracze mogą teraz zasilić konto Steam dzięki płatnościom Przelewy24 lub Blik. Minimalna kwota wpłaty to 20 zł.

Zagłosuj

Czy podoba Ci się pomysł wprowadzenia złotówek na Steam?

RadioZET.pl/KP