Słuchaj
Aga Kołodziejska, Tomek Florkiewicz
Konrad Piasecki
Aga Kołodziejska, Tomek Florkiewicz
Marcin Sońta , Mateusz Ptaszyński
Michał Korościel
Justyna Dżbik, Roman Osica
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

KSW 40 - bilety: cena wejściówek. Ile kosztują i gdzie kupić bilety?

08.09.2017 12:00

Bilety na KSW 40 w Irlandii są już w sprzedaży. Gdzie kupić i ile kosztują? Sprawdzamy najważniejsze informacje dla fanów MMA, którzy wybierają się na galę KSW 40 w Irlandii.

KSW 40 - bilety: cena wejściówek. Ile kosztują i gdzie kupić bilety?

fot. materiały prasowe

Bilety na KSW 40 - ile kosztują i gdzie je kupić? Wejściówki na październikowe wydarzenie rozchodzą się bardzo szybko. Zebraliśmy informacje dla fanów walk MMA, którzy wybierają się do Irlandii na KSW 40. Bilety - cena wejściówek, gdzie kupić? Odpowiadamy na najważniejsze pytania.

Gdzie kupić bilety na KSW 40 w Irlandii?

Bilety na KSW 40 rozchodzą się bardzo szybko. Jeśli planujesz wybrać się na to wydarzenie, radzimy się pospieszyć! Wejściówki są dostępne na stronie ebilet.pl. Bilety na KSW 40 w przedsprzedaży dostępne są od 26 lipca 2017. Oznacza to, że osoby zapisane na tzw. "fan alert" mogą już wybrać sobie najlepsze miejsca na KSW 40 w Irlandii. 

KSW 40 w Irlandii - bilety [CENA]

Ile kosztują bilety na KSW 40? Ceny zaczynają się od 50 euro. Za najlepsze miejscówki trzeba będzie zapłacić nawet 150 euro.

KSW 40 - bilety: cena wejściówek. Ile kosztują i gdzie kupić bilety?

fot. ebilet.pl

Największa organizacja MMA w Europie zorganizuje swoje drugie wydarzenie poza granicami Polski. W niedzielę 22 października 2017 roku jubileuszowa gala KSW 40 odbędzie się w samym sercu stolicy Irlandii - Dublinie, w amfiteatralnej hali 3Arena. 

RadioZET.pl/KP