Słuchaj
Aga Kołodziejska, Tomek Florkiewicz
Konrad Piasecki
Aga Kołodziejska, Tomek Florkiewicz
Marcin Sońta , Mateusz Ptaszyński
Michał Korościel
Justyna Dżbik, Roman Osica
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

KSW 41: karta walk i data gali w Katowicach [DATA, BILETY, WALKI]

13.11.2017 13:15

KSW 41 to kolejna edycja wydarzenia, które zostanie zorganizowane w Polsce. Tym razem gala odbędzie się w katowickim Spodku. Kiedy i kto będzie walczył, po ile bilety i gdzie je kupić? Sprawdzamy, co do tej pory wiadomo o kolejnej edycji KSW 41: data, miejsce, karta walk i bilety.

KSW 41: karta walk i data gali w Katowicach [DATA, BILETY, WALKI]

fot. Youtube / KSW

KSW 41: karta walk, data, bilety i pozostałe informacje. Kto będzie walczył, kiedy się odbędzie i co jeszcze wiemy o zbliżającej się kolejnej edycji gali? Zebraliśmy wszystkie potwierdzone do tej pory informacje o KSW 41.

KSW 41 - kiedy odbędzie się gala? [DATA, MIEJSCE, BILETY]

Data KSW 41, czyli kolejnej edycji gali została zaplanowana na 23 grudnia 2017. Jedna z najbardziej znanych na świecie organizacji MMA powraca po siedmiu latach do Katowic. Wydarzenie odbędzie się w Hali Widowiskowo - Sportowej Spodek. Bilety na KSW 41 można kupić na stronie www.ebilet.pl, a ceny zaczynają się w tej chwili od 160 zł. Za najdroższe miejsca w najlepszych sektorach trzeba zapłacić 300 zł. Warto się pospieszyć, ponieważ w sprzedaży pozostały już tylko ostatnie miejsca.

KARTA WALK KSW 41: Popek vs. Strachu i kto jeszcze?

Oficjalnie zostały już ogłoszone pierwsze nazwiska zawodników KSW 41. Kto walczy podczas gali? Do tej pory oficjalnie potwierdzona została walka Popek vs. Strachu na KSW 41. Walkę stoczą także Kleber Koike Erbst i Artur Sowiński. Będzie to rewanż po gali KSW 33. Udział Borysa Mańkowskiego na gali KSW 41 również został oficjalnie potwierdzony przez organizatorów, a jego rywala poznamy w najbliższym czasie. Jak prezentuje się karta walk KSW 41 w tej chwili?

KARTA WALK KSW 41:

  • 120 kg: Popek Monster vs. Tomasz "Strachu" Oświeciński
  • 66 kg: Kleber Koike Erbst vs. Artur Sowiński
  • 77 kg: Borys Mańkowski vs. Dricus Du Plessis
  • 66 kg: Marcin Wrzosek vs. Roman Szymański

Artykuł będzie aktualizowany, gdy tylko pojawią się kolejne nazwiska zawodników na KSW 41 i zostaną potwierdzone przez organizatorów. Informacje o biletach na KSW 41 można znaleźć w poniższym artykule:

>> KSW 41 - BILETY: cena wejściówek. Ile kosztują i gdzie kupić bilety?

RadioZET.pl/KP

503 Service Unavailable

Error 503 Service Unavailable

Service Unavailable

XID: 2362522844