KSW 42 - BILETY: cena wejściówek. Ile kosztują i gdzie kupić bilety?

09.01.2018 10:13

Bilety na KSW 42 w Łodzi są już w sprzedaży. Gdzie kupić i ile kosztują wejściówki? Miejsca wyprzedają się bardzo szybko, podobnie jak przy poprzednich edycjach. Również coraz więcej informacji zostaje oficjalnie potwierdzonych: wiadomo już, że na gali pojawią się m.in. Mamed Khalidov, Ariane Lipski, Mateusz Gamrot i Łukasz "Juras" Jurkowski. Sprawdzamy najważniejsze informacje dla fanów MMA przed marcowym wydarzeniem.

KSW 42 - BILETY. CENA wejściówek, gdzie kupić bilety i inne informacje fot. Youtube / KSW

KSW 42: BILETY - cena, gdzie kupić i od kiedy będą dostępne? Warto wziąć pod uwagę, że najlepsze miejsca wyprzedają się bardzo szybko. Sprawdzamy najważniejsze informacje dla fanów walk MMA: ile dokładnie kosztują bilety na KSW 42 i gdzie je kupić.

>> KSW 42: karta walk - kto walczy na gali w Łodzi? [WALKI, ZAWODNICY]

KSW 42 - BILETY: cena wejściówek

Cena biletów na KSW 42 różni się w zależności od wybranego sektora. Najtańsze można kupić już za 120 zł, a za najdroższe trzeba było zapłacić od 300 zł. Bilety z sektorów "Perfect View" zostały już wyprzedane. W tej chwili za trybuny z najlepszym widokiem trzeba zapłacić od 160 do 220 zł.

KSW 42 - BILETY. CENA wejściówek, gdzie kupić bilety i inne informacje fot. ebilet.pl

Gdzie kupić bilety na KSW 42 w Łodzi?

Podobnie jak w przypadku poprzednich edycji gali, najlepsze bilety na KSW 42 zaczynają się wyprzedawać. Jeśli mamy zamiar wybrać się do Łodzi w marcu, aby obejrzeć walki na żywo, warto jak najszybciej rozważyć zakup wejściówek. Dostępne są one na stronie ebilet.pl.

>> KSW 42 - kiedy i gdzie odbędzie się gala? [DATA, MIEJSCE, BILETY]

KSW 42 odbędzie się 3 marca 2018 w łódzkiej Atlas Arenie. Gala KSW w tym miejscu pierwszy raz odbyła się we wrześniu 2010 roku, a ostatni raz KSW gościło w Łodzi w 2013 roku z galą KSW 24: Starcie Gigantów, na której o pierwszy pas KSW w wadze ciężkiej walczyli Karol Bedorf i legendarny Paweł Nastula.

RadioZET.pl/kswmma.com/KP

Oceń