Opener 2018: artyści - kto zagra? Przewidywania i typy internautów

13.11.2017 13:35

Kto zagra na Open'er 2018? Artyści wciąż nie są do końca znani, jednak my mamy już swoje typy. Internauci też zaczynają się domyślać, kto może pojawić się na scenach podczas najbliższej edycji imprezy, a pierwsze gwiazdy zostały już oficjalnie potwierdzone. Sprawdzamy, kto na pewno pojawi się na scenie Open'era oraz kogo internauci najczęściej obstawiają jako stuprocentowe typy.

Opener 2018: artyści - kto zagra? Przewidywania i typy internautów

fot. Youtube / beyonceVEVO

Kto zagra na Open'er Festival 2018? Artyści i line-up to wciąż zagadka, jednak my mamy już swoje typy. Internauci również spekulują, kto wystąpi na scenach podczas festiwalu. Sprawdzamy najbardziej popularne typy i przewidywania na Open'er 2018 oraz potwierdzone gwiazdy.

Open'er Festival 2018 - ARTYŚCI [LINE-UP]

W poprzednim roku wśród artystów na Open'erze można było usłyszeć na żywo m.in. Foo Fighters, The Weekend, Radiohead, Lorde, Dua Lipa i wiele innych. Z polskich wykonawców wystąpiła Brodka, Julia Pietrucha, Natalia Przybysz, O.S.T.R., Quebonafide, Taco Hemingway czy The Dumplings. Oznacza to, że prawdopodobnie żaden z tych artystów nie pojawi się ponownie podczas najbliższej edycji festiwalu.

Open'er 2018: kto wystąpi na festiwalu?

W tej chwili pojawiły się już pierwsze oficjalne informacje na temat artystów, którzy wystąpią na Open'erze 2018. Na scenie na pewno wystąpi Bruno Mars oraz Gorillaz.

Wśród naszych typów, a także wielu internautów jest także na przykład Beyonce, która swój ostatni koncert w Polsce zagrała w 2013 roku. Obstawiamy też, że gdyby artystka pojawiła się na Open'er Festival 2018, to razem z nią także Jay-Z. Koncert Major Lazer również jest bardzo prawdopodobny - do tej pory zagrali w 2012 i 2015 roku. Zgodnie z tym koncert po kolejnych 3 latach przerwy to prawie pewniak. 

Choć nadal dokładnie nie wiemy, kto wystąpi na Open'er Festival 2018, fani festiwalu powinni dużo wcześniej rezerwować miejsca i kupić bilety. Pierwsze karnety są w sprzedaży od początku września jako tak zwany "Fan Tix". Dodatkowo mniej więcej w połowie grudnia będzie można już kupić bilety jednodniowe. Najbliższy Open'er 2018 odbędzie się oczywiście w Gdyni. Festiwal potrwa 4 dni, od środy, 4 lipca do soboty, 7 lipca 2018.

Zagłosuj

Czy wybierasz się na Open'er Festival 2018?

RadioZET.pl/KP