Słuchaj
Aga Kołodziejska, Tomek Florkiewicz
Konrad Piasecki
Aga Kołodziejska, Tomek Florkiewicz
Marcin Sońta , Mateusz Ptaszyński
Damian Michałowski, Michał Korościel
Justyna Dżbik, Roman Osica
Marcin Wojciechowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Od kiedy są jesienne wyprzedaże? Promocje w sklepach - wrzesień 2017

04.09.2017 12:10

Kiedy zaczynają się jesienne wyprzedaże w sklepach? Każdy z nas czeka na takie momenty w roku, kiedy będzie można skorzystać z okazyjnych cen w sklepach. Sprawdzamy, od kiedy promocje wchodzą ponownie do tzw. sieciówek i kiedy najlepiej wybrać się na zakupy.

Od kiedy są jesienne wyprzedaże? Promocje w sklepach - wrzesień 2017

fot. pixabay.com

Kiedy zaczynają się jesienne wyprzedaże w sklepach? Na promocje we wrześniu 2017 czeka wiele osób, które chciałyby skorzystać z okazyjnych cen na odzież jesienną. Od kiedy promocje wchodzą ponownie do sklepów? Sprawdzamy daty i informacje. 

Kiedy zaczynają się jesienne wyprzedaże?

We wrześniu promocje zdarzają się niestety tylko okazyjnie. W tym miesiącu raczej nie uda nam się zrobić wielkich zakupów w niskich cenach. Czasami wciąż można znaleźć ostatnie ubrania czy akcesoria z wielkich letnich wyprzedaży, jednak najczęściej zdarzają się tylko czasowe promocje np. z okazji rozpoczęcia roku szkolnego, na Dzień Chłopaka i inne. Zwykle zniżki wynoszą od 10 do 20 procent. Jesień to jednak dobry czas na organizowanie "Nocy zakupów". W tych dniach centra handlowe są otwarte dużo dłużej niż zwykle, a właściciele sklepów przygotowują specjalne oferty dla klientów.

Wyprzedaże 2017: kiedy? Promocje w sklepach: 2+2 w Rossmannie, przeceny w "sieciówkach"

Wśród miłośniczek makijażu i kosmetyków do pielęgnacji, drogerie przygotowują specjalne promocje. Kiedy zaczynają się jesienne wyprzedaże? Na przykład w Rossmannie czy w SuperPharm co jakiś czas pojawiają się oferty typu -49% lub -50% na wybraną część kosmetyków lub konkretne marki. Są również organizowane akcje typu 1+1 i inne, gdzie drugą sztuką można otrzymać ze zniżką od 50% wzwyż. Na przykład najbliższa promocja 2+2 w Rossmannie we wrześniu 2017 rozpocznie się około 9 września, a więcej szczegółów będzie można znaleźć na stronie sklepu kilka dni przed jej rozpoczęciem.

Kolejne wielkie wyprzedaże podobne do tych letnich rozpoczną się dopiero pod koniec grudnia i w styczniu 2018. Z okazji zbliżających się świąt również na początku grudnia nie trudno będzie znaleźć ciekawe promocje i oferty, jednak na największe zniżki musimy jeszcze poczekać.

RadioZET.pl/KP