Słuchaj
Aga Kołodziejska, Tomek Florkiewicz
Konrad Piasecki
Aga Kołodziejska, Tomek Florkiewicz
Marcin Sońta , Mateusz Ptaszyński
Michał Korościel
Justyna Dżbik, Roman Osica
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Stranger Things 2 sezon - kiedy premiera serialu? [zwiastun]

23.10.2017 10:20

"Stranger Things 2" to jedna z najbardziej wyczekiwanych produkcji na platformie Netflix. Po sukcesie sezonu pierwszego nie mieliśmy wątpliwości, że pojawi się również kolejna część. Wiemy już, kiedy premiera Stranger Things 2.

Stranger Things 2 sezon - kiedy premiera serialu?

fot. youtube.com / Netflix

Kiedy premiera "Stranger Things 2"? Netflix zapowiedział, że kolejne odcinki pojawią się jesienią 2017 roku. Kiedy dokładnie?

Stranger Things 2 - zwiastun

W internecie pojawił się zwiastun drugiego sezonu "Strager Things". Można było go obejrzeć podczas Super Bowl 2017. Plotki głosiły, że drugi sezon serialu będzie dużo mroczniejszy. Jak widać po trailerze, rzeczywiście tak się zapowiada. Akcja "Stranger Things 2" będzie rozgrywać się rok po wydarzeniach z pierwszego sezonu. Nowa seria będzie liczyła 9 odcinków, a wydarzenia będą rozgrywały się w 1984 roku.

Kiedy premiera "Stranger Things" 2?

Dzięki informacjom z oficjalnych zwiastunów już wiemy, że premiera Stranger Things 2, odbędzie się w piątek, 27 października 2017 roku. Niewątpliwie wszyscy fani serialu zasiądą wtedy przed monitorami komputerów czy telewizorami, aby poznać dalsze losy mieszkańców Hawkins. Co ciekawe, na początku jako datę udostępnienia odcinków podawano Halloween, czyli 31 października. Jednak 11 lipca na oficjalnym koncie serialu na Twitterze poinformowano, że premiera nowego sezonu została nieco przyspieszona.

Zobacz zwiastun 2. sezonu "Stranger Things":

Przypomnijmy: w pierwszym sezonie serialu "Stranger Things" poznajemy małego chłopca - dwunastoletniego Willa Byersa. W nocy 6 listopada 1983 w Hawkins w stanie Indiana znika on w tajemniczych okolicznościach, a jego matka za wszelką cenę stara się go odnaleźć. Następnego dnia w miasteczku pojawia się dziewczynka, która ma nadprzyrodzone umiejętności i wydaje się, że może mieć informacje na temat miejsca pobytu Willa.

Światowa premiera serialu miała miejsce 15 lipca 2016 roku na Netfliksie.

RadioZET.pl/KP