Słuchaj
Aga Kołodziejska, Tomek Florkiewicz
Konrad Piasecki
Aga Kołodziejska, Tomek Florkiewicz
Marcin Sońta , Mateusz Ptaszyński
Michał Korościel
Justyna Dżbik, Roman Osica
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

UFC - Gdańsk 2017: bilety, walki, zawodnicy - informacje o gali

08.09.2017 10:10

UFC w Gdańsku - walki będziemy mogli oglądać pod koniec 2017 roku. Najpopularniejsza organizacja MMA na świecie 21 października organizuje już drugą galę UFC w Polsce. Zawodnicy, walki, bilety - sprawdzamy najważniejsze informacje o gali UFC.

UFC - Gdańsk: bilety, walki, zawodnicy - rozpiska

fot. AFP/EAST NEWS

UFC - Gdańsk 2017: już w październiku odbędzie się druga gala największej federacji MMA na świecie organizowana w Polsce. Ponieważ data imprezy coraz bliżej, sprawdzamy najważniejsze informacje o tym wydarzeniu. Kto będzie walczył? Kiedy wejściówki trafią do sprzedaży? Oto pierwsze informacje o biletach, rozpiska walk i zawodnicy, którzy zmierzą się w gdańskiej Ergo Arenie.

UFC - Gdańsk 2017: walki, zawodnicy [ROZPISKA]

Rozpiska walk na UFC w Gdańsku 2017 i pierwsze informacje na ten temat pojawiają się już w sieci. Kto będzie walczyć na UFC 2017 w Polsce? Według serwisu mmarocks.pl rozpiska walk wygląda następująco:

  • 115 lbs.: Karolina Kowalkiewicz vs TBA*
  • 205 lbs.: Jan Błachowicz vs Devin Clark
  • 155 lbs.: Marcin Held vs TBA
  • 185 lbs.: Jonathan Wilson vs Oskar Piechota
  • 185 lbs.: Trevor Smith vs Ramazan Emeev
  • 265 lbs.: Dmitrii Smoliakov vs Adam Wieczorek

Informacje na temat debiutu Adama Wieczorka są już potwierdzone. Przeciwnikiem Polaka będzie Dmitrii Smoliakov pochodzący z Kaliningradu. Podobnie potwierdzony został pojedynek Trevora Smitha i Ramazanem Emeevem. Na potwierdzenie pozostałych informacji na temat walk na UFC w Gdańsku 2017 musimy jeszcze poczekać.

Materiał będzie aktualizowany.

UFC w Polsce 2017

UFC jest międzynarodową marka sportową i największym na świecie promotorem walk MMA w przekazie Pay-Per-View. UFC organizuje rocznie ponad 40 gal, które wypełniają najbardziej prestiżowe areny świata. Walki UFC transmitowane są w 35. językach dla fanów w ponad 150 krajów i dotarły już do ponad miliarda odbiorców. 

Europejskie gale UFC w 2017 roku odbędą się w Glasgow, Rotterdamie i Gdańsku. Polska gala odbędzie się 21 października 2017 w Ergo Arenie.

RadioZET.pl/ergoarena.pl/KP