Słuchaj
Aga Kołodziejska, Tomek Florkiewicz
Łukasz Konarski
Aga Kołodziejska, Tomek Florkiewicz
Marcin Sońta , Mateusz Ptaszyński
Michał Korościel
Kamila Terpiał , Roman Osica
Marcin Wojciechowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

UFC w Gdańsku - transmisja online i w TV. Gdzie oglądać na żywo?

19.10.2017 20:31

UFC Gdańsk 2017 - transmisja online i w TV z wydarzenia dostępna będzie na żywo dla widzów. Sprawdzamy najważniejsze informacje przed galą UFC w Gdańsku: gdzie oglądać stream, o której godzinie zaczynają się walki i na jakim kanale śledzić je w telewizji.

UFC w Gdańsku - transmisja online i w TV. Gdzie oglądać na żywo?

fot. Youtube / UFC - Ultimate Fighting Championship

UFC w Gdańsku - transmisja online i w TV. Gdzie oglądać stream na żywo z wydarzenia? druga polska gala największej federacji MMA w niedzielę, 21 października 2017. W walce zobaczymy m.in. Karolina Kowalkiewicz i Jodie Esquibel, Donald Cerrone i Darren Till czy Jan Błachowicz vs Devin Clark. Sprawdzamy najważniejsze informacje przed galą UFC w Gdańsku.

UFC Gdańsk 2017 online - gdzie oglądać na żywo?

Gdzie oglądać UFC Gdańsk 2017 online? Widzowie mogą śledzić pojedynki dzięki streamowi na stronie www.ufc.tv (FightPass). Aby otrzymać dostęp do transmisji, należy wykupić PPV - jego koszt to około 35-40 zł. Więcej szczegółów można znaleźć na oficjalnej stronie wydarzenia.

Galę UFC w Gdańsku online będzie można oglądać od 17:45 – karta wstępna. Walki z karty głównej (od 21.00) dostępne będą na Extreme Sports Channel.

Gdzie oglądać UFC w Gdańsku 2017 w TV? Transmisja na żywo z gali

Transmisja UFC Gdańsk 2017 w TV dostępna będzie na kanale Extreme Sports Channel. Rozpocznie się ona punktualnie o godzinie 21.00. Przypominamy, że walką wieczoru będzie starcie Donald Cerrone vs. Darren Till, a Polacy najbardziej wyczekują pojedynku Karolina Kowalkiewicz vs. Jodie Esquibel.

Polscy fani MMA będą mogli oglądać UFC 2017 na żywo już po raz drugi. Po udanej gali w Krakowie federacja postanowiła zorganizować u nas kolejną, tym razem w Ergo Arenie w Gdańsku. Bilety można było kupić w cenach od 100 do ponad 1000 zł, w zależności od wybranego miejsca.

RadioZET.pl/KP