Słuchaj
Tomek Florkiewicz, Aga Kołodziejska
Konrad Piasecki
Tomek Florkiewicz, Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Michał Korościel
Marcin Wojciechowski
Mateusz Ptaszyński
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Ferrari jeździł po centrum handlowym

11.04.2017 11:16

Najnowsze doniesienia z Rosji wskazują na to, że tamtejsi właściciele Ferrari gdy tylko się znudzą, jadą do lokalnego centrum handlowego, gdzie sieją spustoszenie.

Ferrari jeździł po centrum handlowym

fot. kadr z wideo

Rosyjskie media ujawniły, że jeden z burmistrzów wsiadł do Ferrari Californii i tym włoskim supersamochodem pojechał do lokalnego centrum handlowego tuż przed jego zamknięciem, kręcąc „bączki” w budynku i narażając na niebezpieczeństwo pracowników ochrony. Wraz z pojawieniem się filmu w internecie, pojawiły się sugestie, jakoby te popisy zostały dokonane absolutnie nielegalne.

Wiele jednak wskazuje na to, że to widowisko zaplanowano:

Jeden z internautów jest zdania, że kamery monitoringu w centrach handlowych nie zapisują dźwięku. Warto również zwrócić uwagę na fakt, z jak wiele urządzeń zarejestrowało to zdarzenie.

Na filmie możemy zobaczyć czerwone Ferrari. California napędzana jest 4,3-litrowy silnikiem V8 F136 o mocy 460 KM osiąganych przy 7750 obr./min i 485 Nm dostępnych od 5000 obr./min. Auto na osiągnięcie 100 km/h ze startu zatrzymanego potrzebuje zaledwie 3,9 sekundy i potrafi pomknąć nawet 310 km/h.

RadioZET/MS

Zagłosuj

Ustawione czy nie?