Słuchaj
Aga Kołodziejska, Tomek Florkiewicz
Konrad Piasecki
Aga Kołodziejska, Tomek Florkiewicz
Marcin Sońta , Mateusz Ptaszyński
Michał Korościel
Justyna Dżbik, Roman Osica
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Kierowca w cysternie celowo zajechał drogę. Doszło do wypadku

26.09.2017 13:55

W niedzielę, 24 września 2017 roku, kierowca siedzący za kierownicą europejskiego Forda Fusion stracił panowanie nad autem i dachował. Zdarzenie miało miejsce niedaleko miejscowości Riazań w Rosji.

Kierowca w cysternie celowo zajechał drogę. Doszło do wypadku

fot. kadr z wideo

Bardzo groźną sytuację sprowokował kierowca cysterny w momencie, gdy był wyprzedzany przez wspomniane auto osobowe. Mężczyzna gwałtownie odbił w lewo, zajeżdżając drogę Fordowi, przez co ten był zmuszony do zjechania na pobocze. W efekcie kierujący Fusionem stracił panowanie nad autem, wypadł poza drogę i dachował, co też widać na poniższym nagraniu:

Chwilę po tym zdarzeniu, kierowcy cystern zatrzymali się, by udzielić pomocy poszkodowanym. Wkrótce na miejscu pojawiła się policja oraz pogotowie ratownicze. Kierujący ciężarówką przyznał się do winy.

Internauci są zaskoczeni lekkomyślnym aktem zupełnie niczym nieusprawiedliwionej agresji drogowej. Kierowca Forda mimo wcześniej wymuszonego na nim pierwszeństwa nawet nie zatrąbił, tylko zwolnił i czekał na dogodny moment do wyprzedzenia dwóch cystern.

RadioZET/MS

Zagłosuj

Czy zawsze stosujesz się do ograniczeń prędkości?