Słuchaj
Marcin Sońta , Mateusz Ptaszyński
Joanna Komolka
Marcin Sońta , Mateusz Ptaszyński
Damian Michałowski
Michał Korościel
Kamila Terpiał , Roman Osica
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Pasażerka spadła z motocykla. Ma żal do wszystkich dookoła

30.05.2017 13:50

Kierowca jadący czerwonym BMW M4 zarejestrował kamerą pokładową zdarzenie drogowe, na którym widać motocyklistę wiozącego pasażerkę. Po wyprzedzeniu pojazdów, nagle uczestnicy ruchu drogowego zaczęli hamować. Chwilę później okazało się, że 27-latka spadła z jednośladu.

Pasażerka spadła z motocykla. Ma żal do wszystkich dookoła

fot. kadr z wideo

Na miejsce zdarzenia przyjechała zarówno policja, jak i ambulans. Kobietę przewieziono do szpitala, skąd została wypisana w stanie dobrym, z niewielkimi zadrapaniami. Wkrótce ponownie udała się do kliniki, gdzie tym razem stwierdzono rozległe obrażenia, o czym wspomniała sama poszkodowana:

"

Mam skręcone kręgi szyjne, szytą głowę, szyte kolano, prawdopodobnie zerwane więzadło krzyżowe, łękotkę, rzepkę w kolanie. 10 dni byłam w Tychach szpitalu. Miałam krwiaka mózgu. "

27-latka nie pamięta przebiegu wypadku, mimo to uważa, że źle została potraktowana na miejscu zdarzenia. Ma żal nie tylko do mundurowych, ale także personelu szpitala, kierowcy motoru i świadków wypadku:

"

Policjanci widzieli filmik nagrany przez kierowcy samochodu, który jechał z tyłu. Funkcjonariusze go całkowicie odrzucili. Wzięli pod uwagę tylko słowa kierowcy motocykla, który stwierdził, że się w ogóle nie trzymałam, co nie jest prawdą. Nawet nagrywający kierowca to potwierdził.

"

Przebieg zdarzenia można obejrzeć na poniższym filmie:

W internecie dostępne jest nagranie, na którym poszkodowana kobieta relacjonuje przebieg wydarzeń:

RadioZET/MS

Zagłosuj

Słusznie?