Słuchaj
Tomek Florkiewicz, Aga Kołodziejska
Konrad Piasecki
Tomek Florkiewicz, Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Michał Korościel
Marcin Wojciechowski
Mateusz Ptaszyński
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Pracownik warsztatu uszkodził auto. Kamera nagrała zdarzenie

07.04.2017 11:16

Właściciel Skody Octavii oddał auto do serwisu. Jeden z mechaników uszkodził je i nic nie wspomniał o wyrządzonych stratach. Na ratunek przyszedł film nagrany kamerą pokładową.

Pracownik warsztatu uszkodził auto. Kamera nagrała zdarzenie

fot. kadr z wideo

Pracownik warsztatu nie miał pojęcia o tym, że zdarzenie zostało uwiecznione na nagraniu. Dlatego też postanowił zataić incydent z udziałem auta klienta. Ten ostatni jak tylko zorientował się o tym, do czego doszło, próbował załatwić sprawę polubownie. Jednak zawiódł się na uczciwości osób trzecich, o czym wspomniał na Wykopie:

"

W skrócie: zostawiłem auto w warsztacie do naprawy, pracownik warsztatu uszkodził auto, nie zauważył tylko, że pod zapłon podpięta była kamerka. Zostawiłem rano auto w warsztacie celem naprawy wycieku płynu chłodniczego. W południe dzwoni do mnie warsztat z informacją, że mieli do naprawy takie samo auto i "przypadkowo" nabili mi klimę, bo im się samochody pomyliły. Koszt nabicia to dodatkowe 150 zł i pytanie czy akceptuje bo jak nie to będą spuszczać czynnik – ten który rzekomo nabili… Zaakceptowałem te dodatkowe koszty. Pojechałem odebrać auto i w związku z tą klimą poprosiłem o wydruk z agregatu ile czynnika zostało nabite do klimatyzacji. właściciel warsztatu powiedział, że ich maszyna nie drukuje czegoś takiego (tutaj zapaliła się czerwona lampka w mojej głowie). "

Zważywszy na te okoliczności, użytkownik Wykopu nabrał podejrzeń i sprawdził nagranie, na którym zauważył jak pracownik warsztatu uszkodził samochód:

Następnie pojechał do właściciela serwisu samochodowego, ale niestety nic nie wskórał. Dlatego postanowił opublikować film w sieci, przestrzegając ludzi przed korzystaniem z usług tej firmy.

RadioZET/MS

Zagłosuj

Ufacie warsztatom?