Słuchaj
Tomek Florkiewicz, Aga Kołodziejska
Konrad Piasecki
Tomek Florkiewicz, Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Michał Korościel
Marcin Wojciechowski
Mateusz Ptaszyński
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Samochód członkiem rodziny? Przygnębiająca reklama Hondy

11.04.2017 11:16

Dla jednych samochody to tylko „blaszane puszki” służące wyłącznie do przemieszczania się z punktu A do punktu B. Dla innych to obiekty fascynacji. Są też tacy, którzy auta traktują niczym członków rodziny.

Samochód członkiem rodziny? Przygnębiająca reklama Hondy

fot. kadr z wideo

Reprezentanci tej ostatniej grupy wystąpili w rolach głównych w reklamie Hondy. Na prawie 3-minutowym filmie zobaczymy rozrastającą się rodzinę, której członkiem od początku był czerwony samochód. Auto towarzyszyło dzieciom od początku i odgrywało istotną rolę. Z biegiem czasu zostało zastąpione przez nowszy model, co niekoniecznie spotkało się z zadowoleniem:

Miejsce wysłużonej Hondy Civic 4. generacji zajął crossover tego samego producenta. Jednak tutaj sentyment należy odłożyć na bok – nowocześniejsze samochody są znacznie bezpieczniejsze, a w dodatku emitują mniej niebezpiecznych substancji do atmosfery. Postęp w obu tych sferach jest niezwykle istotny.

Niedawno japoński producent samochodów zaprezentował 10. generację Hondy Civic. To jeden z najważniejszych modeli w gamie. Auto w takim samym wydaniu ma być oferowane na wszystkich największych rynkach. Nowy samochód jest o 30 mm szerszy, 136 mm dłuższy i o 20 mm niższy niż poprzednik. Jak zapewnia Honda – to najbardziej sportowe wcielenie Civica w historii.

RadioZET/MS

Zagłosuj

Macie sentyment do swoich aut?