Słuchaj
Aga Kołodziejska, Tomek Florkiewicz
Konrad Piasecki
Aga Kołodziejska, Tomek Florkiewicz
Marcin Sońta , Mateusz Ptaszyński
Michał Korościel
Justyna Dżbik, Roman Osica
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Spowodował kolizję i próbował uciec. Goniła go policja

14.04.2017 10:39

Kierowca Hondy Civic wyprzedzał w niedozwolonym miejscu, na podwójnej ciągłej i uderzył w Audi A4. Następnie podjął próbę ucieczki z miejsca zdarzenia.

Spowodował kolizję i próbował uciec. Goniła go policja

fot. kadr z wideo

Osoba prowadząca auto osobowe wyposażone w kamerę samochodową nagrała całe zajście. W dodatku postanowiła jechać za delikwentem. Jak wynika z opisu filmu wrzuconego na YouTube’a, samo zdarzenie miało miejsce pod Butrynami. Ucieczkę zakończyli policjanci, którzy interweniowali w Olsztynie. 503 Service Unavailable

Error 503 Service Unavailable

Service Unavailable

XID: 2314036000

Kierujący Hondą Civic wykazał się nie lada lekkomyślnością łamiąc przepisy ruchu drogowego oraz uciekając z miejsca kolizji. Niewłaściwie na drodze zachował się także kierowca Audi A4, który podjął się manewru wyprzedzania rowerzysty bez uprzedniego upewnienia się, czy jest bezpiecznie.

Poruszanie się samochodem po drogach publicznych to nie tylko przywilej, ale także odpowiedzialność. Wszyscy uczestnicy ruchu drogowego powinni robić co w ich mocy, by minimalizować ryzyko doprowadzenia do kolizji. Tym bardziej mając na uwadze fakt, że brawurowa jazda może zaszkodzić nie tylko nam samym, ale także innym.