Słuchaj
Tomek Florkiewicz, Aga Kołodziejska
Konrad Piasecki
Tomek Florkiewicz, Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Michał Korościel
Marcin Wojciechowski
Justyna Dżbik, Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Szybka karma dla kierowców omijających korek pasem awaryjnym

06.04.2017 11:26

Kierowca kamerą samochodową zarejestrował jak dwaj pozostali uczestnicy ruchu drogowego jechali pasem awaryjnym, omijając korek.

Szybka karma dla kierowców omijających korek pasem awaryjnym

fot. kadr z wideo

Mężczyzna spytał się osobę prowadzącą Chryslera 300C, co ona wyprawia, kończąc krótką konwersację słowami „a co jeśli zaraz zadzwonię po policję?”. Chwilę później okazało się, że korzystanie z telefonu komórkowego wcale nie jest konieczne, ponieważ jeden z funkcjonariuszy był na miejscu. Jechał nieoznakowanym autem i widząc to, co dzieje się w lusterku, postanowił zareagować, zaprowadzając porządek.

Kierowca z auta wyposażonego w kamerę pokładową podjechał do mundurowego, któremu oznajmił, że niemalże został uderzony przez osobę jadącą Chryslerem 300C. Policjant od razu odpowiedział, że widział to i ma zamiar zatrzymać mężczyznę zasiadającego za kierownicą amerykańskiego samochodu. Całą sytuację można obejrzeć na nagraniu:

Niestety nie zawsze odpowiednie służby są we właściwym miejscu i we właściwym czasie. Niemniej taki widok jak na powyższym filmie ucieszy zdecydowaną większość osób.

RadioZET/MS

Zagłosuj

Co sądzicie o interwencji policjanta?