Słuchaj
Hubert Radzikowski
Marzena Chełminiak
Justyna Dżbik, Kamil Nosel
Marcin Wojciechowski
Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Zmusił auto do zatrzymania się. Doszło do kolizji

04.04.2017 14:05

Prowadzący Mazdę zmusił kierowcę jadącego za nim do zatrzymania się. Doszło przez to do małego karambolu, w którym wzięły udział 4 samochody.

Zmusił auto do zatrzymania się. Doszło do kolizji

fot. kadr z wideo

Ciężko racjonalnie uzasadnić zachowanie osoby kierującej japońskim samochodem. Najprawdopodobniej tym sposobem chciał się odegrać na kierowcy jadącym za nim za zbyt bliskie podjeżdżanie w trakcie, gdy zmieniał pas ruchu na sąsiedni. Postąpił zupełnie tak, jakby z tytułu włączonego kierunkowskazu rościł sobie prawo do pierwszeństwa… Tym bardziej zważywszy na okoliczności nie powinien dopuszczać się tak ryzykownego manewru.

Szansa, że dojdzie do wypadku była niemała. Kierowcy samochodów jadący z maksymalną dozwoloną w tym miejscu prędkością mogli się nie lada zdziwić na widok stojącego na środku auta. Osoba poruszająca się autem wyposażonym w kamerę pokładową nie musiała zbyt długo czekać na efekty złośliwości prowadzącego Mazdę:

Autor nagrania wspomniał, że 4 osoby wzięły udział w kolizji, przy czym winnym uznano młodą dziewczynę. Dodatkowo zapewniono internautów o tym, że film został przycięty i nie było mowy o jakiejkolwiek wcześniejszej prowokacji.

RadioZET/MS

Zagłosuj

Co sądzicie o takim zachowaniu?