13 listopada 2015. Kto wydał płytę?

Dla fanów muzyki pop piątek trzynastego wcale nie jest pechowy. 13 listopada do sprzedaży trafiły albumy Justina Biebera, One Direction, Esa Sheerana.

Na płyty tych artystów czekali fani na całym świecie. Trudno wskazać, która z gwiazd cieszy się największą popularnością. Z pewnością jednak ich albumy zawojują rynek muzyczny jeszcze w tym roku!

Justin Bieber powraca z czwartym krążkiem

Idol nastolatków obiecał fanom, że ta płyta będzie dojrzalsza od poprzednich. Przy albumie „Purpose” pracowały takie gwiazdy jak Diddy czy Diplo. Dotychczas fani Justina Biebera mogli posłuchać z płyty takich utworów jak „Where Are You Now”, „What Do You Mean” i „Sorry”. Wszystkie okazały się hitami. Na 4. Albumie kanadyjskiego artysty znalazło się jeszcze 10 utworów.

Na YouTube największą popularnością cieszy się teledysk do utworu „What Do You Mean”.

Ostatni album przed zawieszeniem One Direction

Gdy w sierpniu 2015 roku One Direction ogłosił koniec kariery, fani nie kryli rozczarowania. Na szczęście brytyjski band postanowił wydać jeszcze piaty album pt. „Made Me Down”. Singiel promujący płytę „Drag Me Down” obejrzało prawie 200 milionów internautów!

Płytę wyprodukowali Jesse Shatkin, John Ryan i Julian Bunetta.

Reedycja płyty Eda Sheerana

Pierwsza wersja albumu „X” Eda Sheerana trafiła do sprzedaży 23 czerwca 2014 roku. To z tego krążka pochodzą hity „Don’t”, „Sing”, „Photograph” i bijąca rekordy popularności na YouTube „Thinking Out Loud”. Teledysk do tej piosenki obejrzało prawie 830 milionów widzów!

Nagranie obejrzało

13 listopada do sklepów trafi krążek, na których znajdziemy piosenki zaśpiewane na Wembley. Dodatkowo fani będą mogli posłuchać 3 nowych utworów.

Na którą premierę czekaliście najbardziej?

Więcej: