Adam Levine z Maroon 5 wyprodukuje show o weselach

Nowy program Adama Levine’a inspirowany będzie teledyskiem do piosenki „Sugar”. W klipie zespół odwiedza wesela i gra koncerty-niespodzianki.

Adam Levine zajął się produkcją pilotowego odcinka programu, który wyemituje telewizja NBC. W show gwiazdy mają zaskakiwać swoich fanów na weselach i innych ważnych imprezach. W pierwszym odcinku zobaczymy znanego aktora, który pojawi się na weselu i wieczorze kawalerskim. Wokalista nie ujawnił jeszcze, jak będzie nazywało się jego nowe reality show. Wiadomo jednak, że w nagraniach pomoże mu David Dobkin, który wyreżyserował teledysk do „Sugar”. To właśnie scenariusz tego klipu stał się inspiracją przy tworzeniu produkcji.

W video do piosenki „Sugar” zespół Maroon 5 jeździ ulicami Los Angeles i odwiedza przyjęcia weselne z występem-niespodzianką. Dobkin kontaktował się tylko z panami młodymi, mówiąc im, że na weselu wystąpi znany zespół, ale nie podawał nazwy. Panny młode miały nic o tym nie wiedzieć, stąd tak wielkie zaskoczenie gości. 

Telewizja NBC niedawno zrezygnowała z innego projektu Levine’a zatytułowanego „The 1970s", który miał być serialem muzycznym. Wokalistę Maroon 5 możemy też oglądać w programie „The Voice”, w którym jest jednym z trenerów. 

Myślicie, że jego nowy reality show odniesie sukces?

Więcej: