Brad Pitt, Bruce Lee i Pumba?... Gwiazdy śpiewają kawałek Adele!

Na taką przeróbkę kawałka Adele właśnie czekaliśmy. No bo czy istnieje coś lepszego niż połączenie gwiazd i hitu brytyjskiej piosenkarki?

Jeśli lubicie filmy i współczesną muzykę, to mamy dla Was idealny film. Ktoś poświęcił swój cenny czas, żeby stworzyć dla Was teledysk do kawałka „Hello”, na którym nie zobaczycie jednak Adele, tylko największe gwiazdy amerykańskiego kina. 

Hollywood śpiewa

Do stworzenie 2-minutowego filmu wykorzystano sceny z filmów, w których pojawiły się takie osobowości jak Brad Pitt, Bruce Lee, Arnold Schwarzenegger, Leonardo DiCaprio czy Clint Eastwood.

No to którą wersję wolicie? Nam chyba jednak brakuje niesamowitego wokalu Adele. Zdecydowanie lepiej podobała nam się wersja, w której Brytyjka śpiewała kawałek „Hello” zagrany na instrumentach z przedszkola.

Trzeba przyznać, że przeróbek piosenki Adele jest w internecie już całkiem sporo. Okazuje się, że hit zaśpiewała nawet Świnka Piggy czy Anthony Vincent.

Adele i Lionel Richie w duecie?

Czyżby autorzy dwóch najsłynniejszych piosenek „Hello” w historii planowali nawiązać współpracę? Jeśli tak, to może być duet roku!

Informację potwierdził sam Lionel Richie, który podczas rozmowy z dziennikarzami stwierdził, że na pewno nawiążą współpracę, ale dopiero jak Adele będzie miała trochę więcej czasu.

- Na pewno zrobimy coś razem, już nad tym pracujemy. Mogę niemal zapewnić, że rozmawiamy, ale ona ma teraz misję. Jej misją jest zajęcie się płytą i pojechanie w trasę, więc dopóki tego nie zakończy, nie może do tego dojść. - powiedział legendarny muzyk.

Richie przyznał też, że dostaje sporo telefonów od fanów, którzy twierdzą, że Adele ukradła... słowo „Hello”. Muzyk, słusznie zresztą, stwierdził, że posiada prawa do swojej melodii, a nie do samego słowa.

Adele rusza w trasę

Adele faktycznie przygotowuje się do trasy koncertowej. Nic dziwnego skoro jej nowy album bije rekordy popularności. Na jej Twitterze szybko pojawił się film i informacja o zbliżającej się trasie koncertowej. Będą to pierwsze koncerty wokalistki od 5 lat.

Adele zjawi się w takich miastach, jak Oslo, Berlin, Hamburg, Lizbona, Barcelona, Werona cz Paryż. Na liście nie ma niestety Polski, co nie podoba się polskim fanom piosenkarki. 

Radio ZET

Więcej: