Jak brzmi „Hello” Adele na instrumentach z przedszkola?

Adele podbija listy przebojów i serca internautów. Jej nowy hit „Hello” znają już wszyscy, ale na pewno nie w wersji, którą artystka zaprezentowała w „The Tonight Show”.

Brytyjka pojawiła się w amerykańskim programie talk-show, żeby promować swój najnowszy krążek „25”. Nie przybyła tam jednak tylko po to, żeby gadać. Adele dołączyła do zespołu The Roots i zaprezentowała nam nową wersję swojego hitu „Hello”. Pomógł im oczywiście sam Jimmy Fallon

Nie ma tam jednak żadnych efektów i konsoli. The Roots wykorzystali za to instrumenty, które znacie pewnie z zajęć muzycznych w przedszkolu i pierwszych klasach szkoły podstawowej. Natomiast Adele udawała, że rozmawia przez... plastikowy telefon.

My jesteśmy zachwyceni. Uważamy nawet, że ta wersja powinna też znaleźć się na nowym krążku. Powinna nawet powstać płyta, na której wykorzystane będą tylko i wyłącznie takie instrumenty jak grzechotka w kształcie banana, gwiazdek i kolorowe cymbałki.

Nie można przejść również obojętnie obok głosu samej Adele. Nieważne, gdzie pojawi się gwiazda, żeby zaprezentować swoje umiejętności, robi wrażenie na wszystkich.

Adele wykonała również - już na serio - kawałek „Water Under The Bridge”. Za swój występ Adele nagrodzona została owacją na stojąco. 

W czasie rozmowy z prowadzącym, Brytyjka wyznała, że już nie może się doczekać nowej płyty Rihanny. Okazuje się, że Adele to ogromna fanka talentu Riri.

Adele jedzie w trasę

Na nowy album trzeba było długo czekać, ale opłacało się. Nie tylko jej fanom, ale również samej artystce. Adele pobiła rekord grupy 'N Sync, który należał do zespołu przez 15 lat. Podobno w ciągu niecałego tygodnia od premiery płyty, sprzedano już prawie 2,5 mln kopii w samych Stanach Zjednoczonych. Ostateczny wynik zostanie podany w niedzielę, 29 listopada.

Adele zdradziła jednak co innego. Na jej Twitterze pojawił się film i informacja o zbliżającej się trasie koncertowej. Będą to pierwsze koncerty wokalistki od 5 lat.

Adele zjawi się w takich miastach, jak Oslo, Berlin, Hamburg, Lizbona, Barcelona, Werona cz Paryż. Na liście nie ma niestety Polski, co nie podoba się polskim fanom piosenkarki. Bilety na jej koncerty możecie kupić w serwisie Viagogo.

Radio ZET

Więcej: