Lionel Richie rozmawia z Adele. Zabawne video podbija internet

Adele zaprezentowała teledysk do nowego utworu „Hello”. Internauci od razu zauważyli, że tytuł tej piosenki jest identyczny jak nazwa wielkiego przeboju Lionela Richie. Jak sprawę skomentował muzyk?

„Hello, it’s me” śpiewa Adele w swojej nowej piosence. Podobne słowa pojawiają się w utworze Lionela Richie „Hello! Is it me you're looking for?”. Internauci postanowili połączyć obie kompozycje i stworzyli zabawne video, w którym Adele dzwoni do Lionela.

Pomysł bardzo spodobał się wokaliście. Muzyk zamieścił na swoim Istagramie fotografię, na której i on, i Adele rozmawiają przez telefon.

"

Cześć, Adele! Czy to mnie szukasz? #hello "

Premiera płyty Adele

Nowa piosenka Adele jest prawdziwym hitem. Utwór odtworzono już prawie 70 milionów razy w serwisie YouTube. Singiel dotarł również do 1. miejsca wspólnej listy magazynu „Billboard” i Twittera. Prawdopodobnie stanie się on też najchętniej kupowanym w ciągu tygodnia utworem w Stanach Zjednoczonych. W pierwsze 2 dni piosenkę kupiło 450 tys. osób. Dotychczasowy rekord tygodniowej sprzedaży należy do „Right Round” Flo Ridy (636 tys. w pierwszym tygodniu).

„Hello” to pierwsza piosenka Adele po 3-letniej przerwie. Teledysk do niej stworzył Xavier Dolan. Utwór zapowiada 3. studyjny album wokalistki zatytułowany „25”. Płyta ukaże się 20 listopada. 

KUP bilety na koncert Imagine Dragons w Łodzi!

Lista utworów na płycie 25

1. „Hello”

2. „Send My Love (To Your New Lover)”

3. „I Miss You"

4. „When We Were Young”

5. „Remedy"

6. „Water Under The Bridge”

7. „River Lea”

8. „Love In The Dark”

9. „Million Years Ago”

10. „All I Ask"

11. „Sweetest Devotion”

Podoba Wam się video stworzone przez internautów?

Więcej: