„Hello”. Zobacz teledysk do nowej piosenki Adele

Adele ujawniła długo oczekiwany utwór z nowej płyty „25”. Piosenkarka potwierdziła też informację, że album ukaże się 20 listopada.

Adele zaprezentowała okładkę nowego albumu „25” i podała listę utworów, które znajdą się na krążku. 

Będzie to 11 premierowych kompozycji. Wokalistka ujawniła już pierwszą z nich. W serwisie YouTube można obejrzeć teledysk do piosenki „Hello”. Klip został nakręcony na wsi w Montrealu (Kanada). Jego reżyserią zajął się Xavier Dolan.

Wokalistka przyznała, że lubi nadawać płytom tytuł odnoszący się do jej wieku, ale nie wie, czy nadal będzie tak robić.

"

- Miałam 20 lat, kiedy ukazał się „19” i 23, gdy wydałam „21”. Teraz mam 27 lat i jestem z tego dumna. Ale podobało mi się, gdy miałam 25. Myślę, że to będzie ostatni album z tego typu tytułem. Pewnie się mylę, ale czuję, że przez ostatnie lata zaszły we mnie ogromne zmiany - mówiła.

"

Piosenkarka ujawniła też tytuł kolejnego albumu.

"

- Myślę, że niewiele zmieni się we mnie w kwestii tego, jak ważne są dla mnie kolejne etapy mojego życia. Ale myślę, że następna płyta będzie nosić tytuł „Adele”. Tak będzie, nie żartuję - oświadczyła. "

Nie wiadomo jeszcze, kiedy miałby się ukazać kolejny krążek. Miejmy nadzieję, że wokalistka nie każe na niego zbyt długo czekać, tak jak to było w przypadku „25”. Adele w specjalnym liście przeprosiła fanów za to, że przez kilka lat nie wydała nowego albumu.

"

Przepraszam, że to tak długo trwało, ale dopadło mnie życie - napisała. "

Lista utworów na płycie 25

1. „Hello”

2. „Send My Love (To Your New Lover)”

3. „I Miss You"

4. „When We Were Young”

5. „Remedy"

6. „Water Under The Bridge”

7. „River Lea”

8. „Love In The Dark”

9. „Million Years Ago”

10. „All I Ask"

11. „Sweetest Devotion”

Podoba Wam się nowa piosenka Adele?

Więcej: