Aerosmith w Polsce 2017 na pożegnalnym koncercie

Aerosmith w Polsce w 2017 roku w ramach pożegnalnej trasy koncertowej! To ostatnia szansa, by zobaczyć ich na żywo. Kiedy i gdzie koncert w ramach "Aero-Vederci Baby"?

Aerosmith w Polsce w 2017 roku na koncercie w ramach swojej ostatniej, pożegnalnej trasy pod nazwą "Aero-Vederci Baby"! Zespół ogłosił to dosłownie kilkanaście minut temu na swoim Facebooku. Grupa opublikowała śmieszny filmik z wiadomościami telewizji "ANN". W rolę prezenterów wcielili się Steven Tyler i Joe Perry. Podawali absurdalne newsy, wplatając w nie teksty piosenek. Wreszcie przyszedł czas na ogłoszenie trasy... Zobaczcie sami.

Kiedy i gdzie Aerosmith w Polsce 2017?

Pożegnalny koncert w Polsce grupa odbędzie 2 czerwca na Tauron Arenie w Krakowie. Będzie to jeden z kilkunastu ogłoszonych występów w ramach trasy "Aero-Vederci Baby". Grupa odwiedzi pod tym szyldem m.in. Niemcy, Portugalię, Francję, Wielką Brytanię, Hiszpanię czy Włochy. Cieszymy się, że panowie z legendarnej formacji postanowili przyjechać także do Polski, by pożegnać się również ze swoimi polskimi wielbicielami. Będzie to prawdopodobnie ostatnia szansa na zobaczenie grupy na żywo. Tego nie można przegapić!

Kiedy bilety na Aerosmith w Krakowie?

Bilety na koncert Aerosmith w Polsce wejdą do ogólnej sprzedaży 18 listopada o godzinie 10:00 i dostępne będą na LiveNation.pl. Cena wynosić będzie od 249 zł. Jednak bilety tradycyjnie nabyć będzie można w przedsprzedaży. Na stronie internetowej Aerosmith dostępne są informacje o wcześniejszej możliwości zakupu. Dla wszystkich, którzy postanowią kupić bilet na koncert Aerosmith przed ogólna sprzedażą czekają ciekawe upominki od zespołu. Przedsprzedaż biletów dla fanklubu Aerosmith rozpocznie się 15 listopada o 10:00 i potrwa do 20:00. Przedsprzedaż dla zarejestrowanych użytkowników strony LiveNation.pl rozpocznie się 16 listopada o godzinie 10:00 i potrwa do 17 listopada do godz. 16:00.

Od ponad 45 lat grupa Aerosmith inspiruje rock&rollowe zespoły. Stali się jedną z najbardziej wpływowych i uwielbianych grup na całym świecie dzięki ich publicznym wystąpieniom, niezapomnianym piosenkom i wspaniałym koncertom. Od pewnego czasu muzycy wspominali o tym, że myślą o zakończaniu kariery. Ten moment, jak widać, niestety nastał.

Idziecie na pożegnalny koncert Aerosmith w Polsce?

Więcej: