One Direction wystąpi na American Music Awards

Gala American Music Awards zbliża się wielkimi krokami. Organizatorzy ujawniają coraz więcej informacji na temat artystów, którzy wystąpią na rozdaniu nagród. Kogo zobaczymy na scenie?

Jedną z gwiazd wieczoru będzie zespół One Direction. Popularna grupa zaśpiewa swój najnowszy singiel „Perfect”, który zapowiada nową płytę „Made In The A.M.”. 

"

Kochani, One Direction wystąpi na AMA specjalnie dla Was! Zagrają „Perfect” na żywo! "

To nie pierwszy raz, kiedy na scenie AMA zobaczymy Nialla Horana, Liama Payne’a, Harry’ego Stylesa i Louisa Tomlinsona. Grupa, jeszcze w 5-osobowym składzie, w zeszłym roku zdobyła aż 3 statuetki: dla artysty roku, ulubionego zespołu i albumu pop/rock. W tym roku muzycy mają szansę na 2 nagrody. Są nominowani w kategorii: „Artysta roku” i „Ulubiony zespół pop/rock”. 

Nominowani do American Music Awards 

Tegoroczną galę American Music Awards po raz pierwszy w karierze poprowadzi Jennifer Lopez. Artystka ma również zaśpiewać swoje największe przeboje. Oprócz niej na scenie zobaczymy australijski zespół 5 Seconds of Summer, Selenę Gomez i wokalistkę country Carrie Underwood.

KUP biety na koncert Idilii!

Najwięcej, bo aż 6 nominacji, otrzymała Taylor Swift. Tuż za nią z 5 szansami na nagrodę znaleźli się Ed Sheeran i The Weeknd. Nominacje przyznawane są na podstawie wyników sprzedaży albumów, słuchalności w radiu, ilości odtworzeń w internecie, aktywności w mediach społecznościowych czy tras koncertowych. 

Rozdanie American Music Awards odbędzie się 22 listopada w Los Angeles. 

Za kogo będziecie trzymać kciuki? 

Więcej: