Słuchaj
Aga Kołodziejska, Tomek Florkiewicz
Konrad Piasecki
Aga Kołodziejska, Tomek Florkiewicz
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Premiera nowego albumu Andrzeja Piasecznego. Posłuchaj płyty „O mnie, o Tobie, o nas”!

13.10.2017 10:37

Nowa płyta Andrzeja Piasecznego właśnie trafiła do sklepów. Albumem „O mnie, o Tobie, o nas” Artysta świętuje 25-lecie działalności artystycznej. Wydawnictwa możesz już dziś posłuchać także w internecie.

Premiera nowego albumu Andrzeja Piasecznego. Posłuchaj płyty „O mnie, o Tobie, o nas”! fot. mat. prasowe / Jacek Poremba

„O mnie, o Tobie, o nas” to pierwsze dzieło, nad którym Andrzej Piaseczny współpracował z Anią Dąbrowską. Pomysł współpracy pojawił się już dziesięć lat temu, ale dopiero teraz artyści znaleźli wystarczająco dużo czasu, żeby stworzyć coś razem.

Na płycie znalazło się dziesięć premierowych kompozycji, w tym single „My (o mnie, o tobie, o nas)” i „Wszystko Dobrze”. Na ten ostatni cały czas możesz głosować na Liście Przebojów Radia ZET.

Album jest już dostępny w serwisach streamingowych. Kliknij tutaj, aby go posłuchać.

Ostatnie dzieło Andrzeja Piasecznego "Kalejdoskop" pojawił się w 2015 roku i natychmiast stał się bestsellerem, pokrywając się platyną już w dniu premiery.

QUIZ z Andrzejem Piasecznym

Myślicie, że znacie największe przeboje tego artysty? Rozpoznacie utwory Andrzeja Piasecznego po fragmencie tekstu? Rozwiążcie nasz quiz i sprawdźcie się. Życzymy powodzenia!

QUIZ: Czy rozpoznasz piosenki Andrzeja Piasecznego po fragmencie tekstu? fot. ons.pl / fot. Pawel Kibitlewski

RadioZET.pl/PK

Oceń