Ania Wyszkoni z nowym singlem "Oszukać Los" w Radiu ZET [WIDEO]

11 października po godz 20:00 w programie Marcina Wojciechowskiego ZET na Punkcie Muzyki odbyła się premiera nowego singla Ani Wyszkoni pt. "Oszukać Los".

Piosenka wokalistki ma na celu promować najnowszy album Wyszkoni, który ukaże się w lutym 2017 roku. Piosenka „Oszukać los” jest zapisem bardzo trudnego okresu w życiu wokalistki: 

"Oszukać los" jest zapisem bardzo trudnego okresu w życiu wokalistki: “To mój osobisty pamiętnik pierwszej połowy tego roku, kiedy w moim życiu nastąpił pewien znaczący przełom. Słowa tego utworu napisałam w jednym z najtrudniejszych momentów mojego życia. Unikam dosłowności, więc z piosenki bezpośrednio nie można wywnioskować czego dotyczy, ale moi fani oraz wnikliwi obserwatorzy łatwo połączą pewne fakty… – opisuje swój nowy utwór Ania. Zawsze żyłam szybko, intensywnie, jednak to, co spotkało mnie w tym roku, spowodowało, że spojrzałam na świat z innej perspektywy i zaczęłam doceniać nieco inne wartości. Postanowiłam również zrobić więcej dla samej siebie. Zaczynam jeszcze raz, całkiem nowa, jestem silna, zdobędę świat… – te słowa wyrzuciłam z siebie zupełnie naturalnie, tak jak wszystkie złe wspomnienia. Pokonałam w życiu poważną przeszkodę, jestem pełna nowej energii i taka też będzie moja nowa płyta”.

Piosenkę „Oszukać los” specjalnie dla Ani Wyszkoni skomponowali: współpracujący z nią na stałe gitarzysta Marek Raduli oraz Marcin Limek, który jest także odpowiedzialny za produkcję utworu.

ZET na Punkcie Muzyki w Radiu ZET! Od poniedziałku do piątku 18:00-21:00

Więcej: