Ariana Grande w Polsce 2017: BILETY, data, miejsce koncertu i inne informacje

Ariana Grande przyjedzie na koncert do Polski w 2017. Bilety trafią do sprzedaży już wkrótce. Artystka zagra u nas 1 czerwca a organizatorem wydarzenia jest Live Nation. Sprawdź, co wiemy o koncercie Grande w Łodzi.

Koncert Ariany Grande w Polsce 2017 to informacja, która ujawniona została przez samą artystkę. Gwiazda zaprezentowała plany swojej trasy The Dangerous Woman Tour, w której zapowiedziała, że wiosną odwiedzi nas, by w łódzkiej Atlas Arenie wystąpić przed polską publicznością. Organizatorem wydarzenia jest agencja Live Nation. Sprzedaż wejściówek rusza jeszcze w październiku. Ile będą kosztować bilety na koncert Ariany Grande?

Ariana Grande w Łodzi - bilety

Dokładnie 26 października 2016 rusza przedsprzedaż biletów na koncert Grande. Wejściówki w cenach od 199 złotych dostępne będą punktualnie o 10.00 m.in. na stronie livenation.pl. Dwa dni później ruszy oficjalna sprzedaż. Za miejsca na trybunie zapłacić będzie trzeba 199, 249 lub 299 zł, miejsca na płycie 249 zł, natomiast Płyta Early Entrance kosztuje 399 zł.

Ariana Grande w Polsce 2017 - data i miejsce koncertu

Ariana Grande to jedna z najpopularniejszych dziś amerykańskich wokalistek. Na koncie ma 3 studyjne albumy. Ostatni, "Dangerous Woman", ukazał się w 2016 roku. Artystka będzie go promować podczas swojej nadchodzącej trasy koncertowej, która rozpocznie się w USA już w lutym 2017. Po serii koncertów w Stanach, które zakończą się w połowie kwietnia, Grande zrobi sobie krótką przerwę, by już w maju wyruszyć na podbój Europy. Pierwszy występ na europejskiej części trasy odbędzie się 8 maja w Sztokholmie. Do Łodzi artystka zawita 1 czerwca.

Więcej: