Avicii zagra w Polsce już w 2016 roku!

Szwedzki DJ, a zarazem jedna z największych gwiazd muzyki elektronicznej 15 lipca wystąpi na Stadionie Energa Gdańsk. 

To wydarzenie zapowiada się wyjątkowo ciekawie, lipcowy koncert ma być jedną z największych imprez z taką muzyką w Polsce. Nad tym koncertem patronat medialny obejmuje Radio ZET.

 - Nazwisko Avicii'ego od kilku lat elektryzuje wszystkich pasjonatów muzyki elektronicznej na całym świecie. Nie mieliśmy wątpliwości, że to najlepszy czas, by ten święcący triumfy artysta wystąpił w Polsce. Gigantyczna scena, niepowtarzalne dźwięki, wielkie przeboje, imponujące wizualizacje i gra świateł –  tak w skrócie opisać można to, co dostarczy publiczności wydarzenie Music Power Explosion. Występ Avicii'ego poprzedzą tego dnia dj-sety innych wysokiej klasy artystów, których nazwiska ogłosimy nieco później – zdradza Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która we współpracy z Areną Gdańsk Operator zorganizuje wydarzenie Music Power Explosion.

 - Występ Avicii'ego to już czwarty koncert organizowany na Stadionie Energa Gdańsk. Wcześniej mieliśmy przyjemność gościć tu grupę Bon Jovi, Jennifer Lopez oraz Justina Timberlake'a. Mamy wyjątkowe szczęście do organizacji koncertów gigantów światowej sceny, którzy po raz pierwszy występują w Polsce właśnie na naszym obiekcie. Podobnie będzie również w przypadku Avicii'ego, który bez wątpienia rozkręci tego dnia największą dyskotekę w kraju. Po raz kolejny okaże się więc, że stadion w Gdańsku jest naprawdę wyjątkowym miejscem dostarczającym mocy wrażeń - przekonuje Tomasz Kowalski, Prezes Zarządu Arena Gdańsk Operator.

Avicii zadebiutował w 2007 roku w wieku 18 lat. Od tego czasu kariera szwedzkiego artysty rozwijała się w niezwykłym tempie. W 2010 roku singiel "Seek Bromance" uplasował się na czołowych miejscach europejskich list przebojów. Utwory „Wake Me Up” oraz „Hey Brother” weszły już do kanonu muzyki elektronicznej, podbijając listy przebojów Belgii, Holandii, Szwecji, Wielkiej Brytanii. Utalentowany Szwed ma na swoim koncie również statuetki: American Music Awards, Billboard Music Awards, Echo Awards, iHeartRadio Music Awards, International Dance Music Awards, MTV Europe Music Awards, Teen Choice Awards oraz World Music Awards. Avicii był również dwukrotnie nominowany do nagrody Grammy.

 

Posłuchajcie największego przeboju Avicii'ego.

Koncert w Gdańsku będzie niepowtarzalną okazją, aby usłyszeć ten hit na żywo!

Tak wygląda stadion, na którym w lipcu wystąpi Avicii.