Britney Spears została nauczycielką tańca?

Britney Spears ucząca tańczyć? Nie, to nie żart! Wokalistka pokazała nagrania lekcji tańca na Instagramie. Sprawdźcie, jak jej poszło.

Britney Spears odwiedziła niedawno studio tańca Rockit Dance Studio w Los Angeles, gdzie wcieliła się w rolę nauczycielki. 

"

Postanowiłam znów uczyć te dziewczynki. One nigdy nie przestają mnie zadziwiać.  "

Poza tańcem Britney poprosiła uczennice, żeby powtarzały słowa: „We believe in dream catchers with oxygen”. 

Britney Spears ma przerwę od występów w Las Vegas. Show „Britney: Piece of Me” można oglądać w słynnym Planet Hollywood Resort and Casino od 27 grudnia 2013 roku. Nowy sezon koncertowy rozpocznie się 14 października. Piosenkarka ogłosiła niedawno, że przedłuża kontrakt do 2016 roku.

"

Nie jestem jeszcze gotowa, żeby opuścić Las Vegas! Kocham to miasto i kocham to show. Jestem dumna z moich występów, zespołu, tancerzy i całej ekipy. Są dla mnie jak rodzina. Kiedy zdałam sobie sprawę, że muszę podjąć decyzję o tym, co dalej, nie mogłam sobie wyobrazić końca występów w Las Vegas.  "

Wokalistka zapowiada, że w jej pokazie dojdzie do małych zmian. 

"

Jest kilka piosenek, które kochają fani i bardzo chcę je dodać do mojego show. To bardzo ekscytujące! "

Miejmy nadzieję, że w nowym sezonie koncertowym Britney Spears uniknie wpadek, które zdarzały jej się ostatnio. W czasie jednego z występów w Las Vegas wokalistce odpadły doczepiane włosy. Artystka udawała jednak, że nic się nie stało i dalej dzielnie śpiewała.

Myślicie, że w czasie nowych koncertów wydarzy się coś równie spektakularnego? 

Więcej: