Pechowy występ Britney Spears. Zobacz wpadkę piosenkarki

Nic nie powstrzyma Britney Spears przed dokończeniem koncertu, nawet problemy z kostiumem. Zobaczcie, jak sobie poradziła.

Britney Spears wróciła już do Las Vegas, gdzie rozpoczęła nowy sezon koncertowy „Piece of Me” w słynnym Planet Hollywood Resort and Casino. 

"

Wróciłam, Vegas! Do zobaczenia wieczorem na „Piece of Me”! "

Piosenkarka właśnie podpisała kolejny kontrakt i jej show będzie można oglądać do 2016 roku. Wokalistka co wieczór daje z siebie 100% i niestraszne są jej nawet problemy z kostiumem. 

Kiedy w czasie jednego z koncertów śpiewała utwór „3”, jej nagle strój pękł. Tancerze przez dłuższy czas kroczyli tuż za Britney i walczyli z zepsutym zamkiem. Jednak mimo wysiłków ekipy, nic nie dało się zrobić. Do końca występu wokalistka tańczyła i śpiewała z odsłoniętymi plecami i bielizną. A tuż po zakończeniu show, szybko uciekła do garderoby.

To nie pierwsza wpadka Britney Spears na koncercie w Las Vegas. W marcu 2015 roku podczas jednego z występów wokalistce odpadły doczepiane włosy. Wtedy również piosenkarka udawała, że nic się nie stało i kontynuowała show. 

Również innym gwiazdom zdarzają się wpadki w czasie występów. Robbie Williams flirtował z 15-letnią fanką, a Justin Bieber zwymiotował na scenie. Z kolei Adam Levine uderzył dziewczynę na widowni mikrofonem. 

Ciekawe, czy na kolejnych koncertach Britney Spears wydarzy się coś równie zabawnego. 

Więcej: