Bruno Mars nie zagra w Polsce w 2017 roku. Koncert w Łodzi to pomyłka?

Bruno Mars jednak nie wystąpi w Polsce. Koncert w Łodzi w 2017 został, który kilka dni temu został potwierdzony na stronie artysty, jednak nie dojdzie do skutku. Sprawdź, o co chodzi.

Koncert Bruno Marsa w Polsce - na to od dawna czekają jego fani. Niestety, okazuje się, że ulubieniec wielomilionowej publiczności na całym świecie i jeden z najbardziej popularnych współczesnych artystów nie zagra w Łodzi. Kilka dni temu na stronie internetowej artysty pojawiła się obszerna lista z miejscami zaplanowanych występów tego artysty. Pojawiła się tam także Łódź, co wzbudziło nadzieje polskich fanów Marsa.

Choć nie było wiadomo, kiedy koncert Marsa w Łodzi, ani kiedy będą bilety, wydarzeniem zainteresowały się rzesza fanów. Niestety 15.11. na Instagramie artysty pojawiła się dokładna rozpiska dat i miejsc koncertów na nadchodzącej trasie, ale zabrakło na niej Polski. Co się stało? Dlaczego Bruno Mars nie wystąpi w Łodzi? Tego nie wiadomo. Czy był to tylko błąd osoby zajmującej się organizowaniem trasy koncertowej? Być może Polska jest w planach, jednak poszukiwana jest inna lokalizacja.

Póki co, pozostaje możliwość wybrania się na występ Marsa do naszych sąsiadów.

Gdzie najbliżej na koncert Bruno Marsa?

Koncertowa rozpiska trasy Bruno Marsa i ekipy liczy ponad 80 miejsc. Co ważne, aż 5 koncertów odbędzie się w Niemczech, a 6 w UK - z czego dwa w Londynie. Zatem, jeśli chcecie, możecie wybrać się na któryś z nich. Dokładna rozpiska trasy poniżej.

Bruno Mars to dziś jeden z najpopularniejszych amerykańskich wokalistów. Wydał do tej pory dwa albumy studyjne, które spotkały się z rewelacyjnym przyjęciem na całym świecie. Wylansował takie przeboje jak "Marry You", "Locked out of Heaven" czy "Treasure" a jego "Uptown Funk" był jednym z większych hitów 2014 roku.

W sieci krąży już materiał z nadchodzącej płyty Marsa - singiel "Versace on the Floor".

Więcej: