Zjawiskowa Beyonce w nowym teledysku Coldplay!

W sieci jest już najnowszy teledysk Coldplay do piosenki „Hymn For The Weekend”. W klipie gościnnie pojawiła się nie tylko Beyonce, ale również gwiazda Bollywood Sonam Kapoor.

Teledysk do piosenki powstał w Mumbaju, w Indiach i wygląda niesamowicie. Jednak to właśnie gościnnie pojawiająca się w nim Beyonce najbardziej przyciąga uwagę widza. Gwiazda wygląda naprawdę wspaniale!

Na klipie grupa bierze udział w obchodach święta Holi. Święto kolorów kojarzone jest przede wszystkim z obrzucaniem się kolorowym proszkiem i staje się coraz bardziej popularne na całym świecie. Beyonce gra w teledysku gwiazdę indyjskiego kina, która pojawia się na plakatach i w kinie. Co ciekawe, w teledysku zagrała też prawdziwa gwiazda Bollywood Sonam Kapoor.

„Hymn For The Weekend” to już drugi singiel z płyty „A Head Full of Dreams”. Album miał premierę 4 grudnia 2015 roku. Grupa w lipcu 2016 rozpoczyna trasę koncertową, podczas której będzie promować swoje najnowsze dzieło. To siódmy krążek studyjny Coldplay i - jak zapowiadał wokalista grupy - ich ostatni.

Królowa na scenie

Coldplay i Beyonce już niedługo zobaczymy na tej samej scenie. Obie gwiazdy mają pojawić się podczas tegorocznego Super Bowl 50. Dwa lata temu Beyonce pokazała, że królowa jest tylko jedna. Ciekawe, co zaprezentuje nam tym razem?

Super Bowl to jedna z najważniejszych imprez w Stanach Zjednoczonych. I nie chodzi tu tylko o sport - co roku najwięcej mówi się właśnie na temat gwiazd, które mają wystąpić w przerwie rozgrywek. Jedno jest pewne, niezależnie od tego, kto zjawi się na scenie, możemy oczekiwać niezłego show!

Radio ZET/MR

Więcej: