Dawid Podsiadło o reedycji albumu "Annoyance And Dissapointment" [WIDEO]

Artysta w programie ZET na Punkcie Muzyki opowiedział m.in. o zbliżającej się wielkimi krokami trasie "Andante Cantabile Tour", a także reedycji płyty "Annoyance And Dissapointment", która trafiła do sklepów 21 października! 

Do sklepów trafił nowy, dwupłytowy album Dawida Podsiadło zatytułowany „Annoyance and Disappointment 2.0”! To reedycja ostatniej płyty artysty, wzbogacona o całą masę nowości i niespodzianek. Nie możecie tego przegapić!

Dawid Podsiadło nie zwalnia. Jego debiutancki album „Comfort and Happiness” od niemal 150 tygodni utrzymuje się na liście OLiS. Wydany w listopadzie ub.r album „Annoyance and Disappointment” ma już status podwójnej platyny i wciąż utrzymuje się w zestawieniu najlepiej sprzedających się płyt w Polsce, a singel „W dobrą stronę” jest diamentowy i ma ponad 20 mln wyświetleń w serwisie Youtube. Na wiosenną trasę koncertową wyprzedało się błyskawicznie prawie 20 tys. biletów jeszcze przed pierwszym występem. Trasa jesienna, zaplanowana od najbliższego weekendu, jest już także niemal wyprzedana. Akademia ZPAV przyznała Nagrodę Fryderyka za teledysk roku do pierwszego singla z tej płyty („W dobrą stronę”), a kolejny klip ("Pastempomat") został nominowany do Nagrody dla Najlepszego Wideoklipu oraz Nagrody za Najlepsze Zdjęcia w Wideoklipie na festiwalu CAMERIMAGE 2016.

Dwupłytowa reedycja płyty zawiera 5 piosenek z wersji deluxe, 3 zupełnie nowe utwory, w tym duet z Julią Pietruchą, 6 remixów czołówki polskich twórców gatunku i nową wersję "Nieznajomego" z debiutanckiej płyty. Pierwszym singlem promującym nowe wydawnictwo są „Tapety”. Teledysk do piosenki już wkrótce!

ZET na Punkcie Muzyki w Radiu ZET! Od poniedziałku do piątku 18:00-21:00

Więcej: