Depeche Mode w Polsce 2017: BILETY - ceny i informacje o wejściówkach

Bilety na Koncert Depeche Mode w Polsce 2017 na Stadionie Narodowym wkrótce w sprzedaży. Ile będą kosztować i gdzie je kupić?

Bilety na koncert Depeche Mode w Warszawie już lada moment trafią do przedsprzedaży. Dokładnie 21.10. o godzinie 10.00 rozpocznie się dystrybucja pierwszych wejściówek, a dzień później ruszy ogólna sprzedaż. Najtańsze dostępne będą w cenie 179 złotych, najdroższe - 399 złotych. Bilety będą do nabycia także online - w serwisach livenation.pl oraz eventim.pl.

Kiedy koncert DM na Narodowym?

Ostatni raz Depeche Mode gościli w Polsce w 2014 roku w ramach trasy promującej krążek "Delta Machine". Ich koncert w lipcu 2017 roku będzie piątym występem w naszym kraju, trzecim w Warszawie i drugim na Stadionie Narodowym. Data wydarzenia ustalona została na 21.07..

Nowa płyta Depeche Mode - "Spirit". Data premiery

O nowej płycie Depeche Mode wokalista grupy wspominał już ponad rok temu. W jednym z wywiadów w październiku 2015 roku zapowiedział, że są poważne plany nagraniowe. "Nie zdziwiłbym się, gdybyśmy w przyszłym roku trafili do studia" - powiedział wtedy. I rzeczywiście nie były to słowa bez pokrycia, co wyjaśniło się w trakcie konferencji w Mediolanie, kiedy Dave Gahan z zespołem ogłosili, że następca "Delta Machine" nadchodzi. Dokładna data premiery krążka "Spirit" nie jest znana, ale wiadomo, że ukaże się wiosną, oczywiście jeszcze przed rozpoczęciem Global Spirit Tour, czyli przed 5. maja. Tournee odwiedzi 21 miast europejskich i rozpocznie się koncertem w Sztokholmie, a zakończy 23 lipca w Rumunii. Koncert w Polsce będzie przedostatnim w ramach trasy Depeche Mode po Europie.

Przy okazji ogłoszenia trasy zaprezentowano też zapowiedź nadchodzącego materiału.

Jak Wam się podoba nowa muzyka Depeche Mode? Wybieracie się na koncert w Warszawie?

Więcej: