Ed Sheeran w nowym teledysku Rudimental

Eda Sheerana już kilkukrotnie mogliśmy usłyszeć w piosenkach zespołu Rudimental. Tym razem muzycy połączyli siły w utworze „Lay It All on Me”. 

W teledysku do piosenki „Lay It All on Me” Ed Sheeran oraz członkowie zespołu Rudimental: Piers Agget, Amir Amor, Kesi Dryden i DJ Locksmith wybierają się w nietypową podróż. Odwiedzają szereg pokoi tematycznych dotyczących walki, ziemi, pokoju, frustracji, braterstwa, ekspresji i miłości. W biało-czarnym video muzycy pojawiają się w towarzystwie dzieci, które mają reprezentować ich „młodsze wersje”. Pokoje, które odwiedzają, pełne są ludzi, zwierząt i różnych obiektów, które przeplatają się ze zdjęciami czołgów, wybuchów nuklearnych i palących się pieniędzy. Natomiast Sheeran pojawia się w otoczeniu mgły. 

Wybierzcie się na koncert Rudimental i posłuchajcie tego kawałka na żywo! Bilety dostępne na portalu Viagogo.

Utwór „Lay It All on Me” znalazł się na 2. studyjnym albumie zespołu Rudimental pt. „We the Generation”, który trafił na 1. miejsce brytyjskiej listy najlepiej sprzedających się płyt. Piosenka znajdzie się również na nowej płycie Eda Sheerana - „X – Wembley Edition”. Krążek ukaże się w piątek 13 listopada - dokładnie w ten sam dzień, kiedy do sklepów trafią nowe wydawnictwa One Direction i Justina Biebera. Na podwójnym albumie Sheerana usłyszymy 3 niepublikowane dotąd piosenki, które wyprodukowali Rick Rubin, Emile Haynie, Jeff Bhasker i Johnny McDaid. Wydawnictwo będzie również zawierać film koncertowy „Jumpers for Goalposts”, który był wyświetlany w kinach na całym świecie 22 października 2015 roku.

4 listopada ukazała się książka o życiu i twórczości Eda Sheerana. „Ed Sheeran. Graficzna podroż” to biografia wypełniona wspomnieniami muzyka i ilustracjami stworzonymi przez jego przyjaciela z dzieciństwa. Na kartach nowej publikacji Ed wspomina swoje pierwsze kroki w branży muzycznej oraz późniejsze sukcesy. Udziela także wiele cennych rad dla początkujących wokalistów.

Czytaliście już tę książkę? 

Więcej: