Ed Sheeran wystąpi w nowym filmie o Bridget Jones?

Ed Sheeran jest nie tylko utalentowanym wokalistą. Jak się okazuje, ma też zdolności aktorskie i już wkrótce zobaczymy go na dużym ekranie.

Ed Sheeran pojawi się w najnowszej części filmu o przygodach Bridget Jones. Zagra u boku takich aktorów jak: Renee Zellweger, Patrick Dempsey i Colin Firth. Sceny z jego udziałem zostały nakręcone na początku roku. Akcja toczyła się na jego koncercie w Croke Park. Według dziennika „The Sun” to jednak nie koniec. Wokalista ma dostać także rolę mówioną.

"

Ed naprawdę chce być częścią tego filmu. Bardzo spodobały mu się sceny nagrane na jego koncercie. Ma już doświadczenie - zagrał samego siebie w „Home And Away”, a perspektywa zagrania u boku Renee wcale go nie przeraża. „Bridget Jones” to wielki brytyjski hit, dlatego on czuje, że udział w nim jest czymś ważnym. Ma tylko nadzieję, że sceny z jego udziałem nie zostaną wycięte.  "

Sheeran odnosi ostatnio same sukcesy. Muzyk otrzymał właśnie honorowy doktorat za wybitny wkład w muzykę na University Campus Suffolk. 

"

Ten rok był cudowny, a to wyróżnienie sprawia, że jest jeszcze lepszy. Otrzymanie tego wyróżnienia to dla mnie prawdziwy zaszczyt - powiedział w czasie uroczystości. 

"

Muzyk poprowadzi też tegoroczną galę MTV Europe Music Awards. U jego boku pojawi się aktorka i modelka Ruby Rose. Rozdanie nagród odbędzie się w niedzielę 25 października w Mediolanie.

Jesteście ciekawi występu Sheerana w filmie o Bridget Jones?

Więcej: