Ed Sheeran wysłał wiadomość sparaliżowanej fance z okazji ślubu

Ed Sheeran uwielbia zaskakiwać fanów. Tym razem nagrał specjalną wiadomość dla sparaliżowanej fanki Tracy Henrickson. Co jej powiedział?

Tracy Henrickson cierpi na chorobę SLE (toczeń rumieniowaty), przez którą 4 razy w roku jest sparaliżowana. Kobieta postanowiła pokonać przeciwności losu i specjalnie na ślub nauczyła się chodzić. 

"

Wyobraź sobie, że spałeś na ręce lub nodze i chcesz nimi poruszyć, ale nie możesz. "

Tracy udało się spełnić marzenie i do ołtarza poszła o własnych siłach. Wraz z mężem Glynnem Watsonem na pierwszy taniec wybrała piosenkę „Thinking Out Loud” Eda Sheerana. Kiedy artysta poznał jej historię, nagrał dla niej specjalne video.

"

Cześć Tracy! Bardzo mi przykro, że nie mogę być tam z tobą i nie zaśpiewam na twoim weselu, ale jestem teraz w Kanadzie. Mam nadzieję, że mieliście z Glynnem wspaniały ślub i będziecie dobrze bawić się na przyjęciu. Nie pijcie za dużo i postarajcie się o dużo dzieci. Miłego ślubu i do zobaczenia wkrótce!

"

Kiedy Tracy obejrzała nagranie, bardzo się wzruszyła. 

"

Dostać prywatną wiadomość od Eda to wspaniałe przeżycie! Jestem jego wielką fanką. W jego piosence, do której tańczyliśmy, są słowa „kiedy twoje nogi nie pracują tak jak kiedyś” - to dla nas wzruszający moment. "

To nie pierwszy raz, kiedy Ed Sheeran pomaga fanom spełnić marzenia. Podczas jednego ze swoich koncertów zaprosił na scenę fana, który poprosił o rękę swoją dziewczynę. Innym razem wokalista pojawił się na weselu fanów w Australii i na żywo zaśpiewał dla nich piosenkę.

Chcielibyście, żeby Ed wystąpił na Waszym weselu?

Więcej: