Słuchaj
Aga Kołodziejska, Tomek Florkiewicz
Konrad Piasecki
Aga Kołodziejska, Tomek Florkiewicz
Marcin Sońta , Mateusz Ptaszyński
Michał Korościel
Justyna Dżbik, Roman Osica
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Ellie Goulding ma dość swojego obecnego brzmienia? Chce wrócić do dawnego stylu

02.08.2017 16:03

Artystka pracuje obecnie nad czwartym studyjnym albumem. Wielu fanów zastanawia się nad brzmieniem nadchodzącej płyty. Na swoim koncie twitterowym Brytyjka podzieliła się ostatnio z fanami pewną refleksją.

Ellie Goulding ma dość swojego obecnego brzmienia? Chce wrócić do dawnego stylu

fot. ons.pl

Ostatni album Ellie Goulding „Delirium” został wydany w 2015 roku. Jego brzmienie było sporym zaskoczeniem dla wielu długoletnich fanów, którzy znali piosenkarkę przede wszystkim z dźwięków indie, dream popu czy synth popu. Po raz pierwszy w swojej karierze artystka postawiła głównie na muzykę popową i taneczną.

Od czasu wydania trzeciej płyty minęło już prawie dwa lata. W internecie pojawia się coraz więcej informacji odnośnie kolejnego dzieła, a sympatycy Goulding zastanawiają się, w którą muzyczną stronę tym razem pójdzie 30-latka.

We wtorek, 1 sierpnia, Brytyjka opublikowała na swoim Twitterze kilka wpisów, z których można wywnioskować, jak będzie wyglądał kolejny krążek. Bardzo prawdopodobne, że artystka powróci do indie-popowego brzmienia znanego z jej drugiego albumu „Halcyon”.

„Halcyon był mroczny, ale był moim najszczerszym momentem. Mam zamiar wrócić do szczerości. Nie ma innej możliwości. Będzie lepiej” – napisała Goulding.

Na razie nieznane są szczegóły odnośnie nazwy wydawnictwa i daty premiery.

Ellie Goulding na Kraków Live Festival 2017

Przypominamy, że artystka będzie jedną z głównych gwiazd tegorocznej Kraków Live Festival, który odbędzie się na terenie Muzeum Lotnictwa Polskiego. Artystka wystąpi 18 sierpnia. Więcej szczegółów można znaleźć tutaj.

RadioZET.pl/Twitter/PK