Elton John nie rozmawiał z Putinem! Wkręcili go rosyjscy komicy

Elton John pochwalił się na Instagramie, że zadzwonił do niego sam prezydent Rosji Władimir Putin. Jednak rosyjscy komicy twierdzą, że to oni wkręcili słynnego muzyka! 

Elton John bardzo chciał porozmawiać z prezydentem Władimirem Putinem o sytuacji środowiska LGBT w Rosji. Jak poinformował na swoim Instagramie, rosyjski przywódca zadzwonił do niego i obiecał spotkanie. 

- Dziękuję prezydentowi Władimirowi Putinowi za skontaktowanie się ze mną i rozmowę telefoniczną. Mam nadzieję, że wkrótce uda nam się spotkać twarzą w twarz i porozmawiać o sytuacji środowiska LGBT - napisał muzyk.

Elton John wkręcony

Sekretarz prasowy Kremla od początku zaprzeczał, by do takiej rozmowy doszło. Jak się teraz okazuje, Elton John został wkręcony przez rosyjskich komików. Do żartu przyznali się Alexei Stolyarov i Vladimir Krasnov. W wywiadzie dla rosyjskiego dziennika „Komsomolskaja Prawda” powiedzieli: - Myśleliśmy, że to mało prawdopodobne, że Putin będzie chciał się z nim spotkać lub zadzwonić, a przynajmniej nie tak szybko. 

- Okazało się, że Elton naprawdę czekał na tę rozmowę i dlatego tak szybko uwierzył, że rozmawia z tym, za kogo się podaliśmy. Powiedział nam: „Dziękuję! Ten dzień i ta rozmowa były najwspanialsze w moim życiu” - wyznali komicy.

Źródło: nme.com 

Więcej: