Elton John wkręcony przez komików. Jak rozmawiał z „Putinem”?

Elton John został wkręcony przez rosyjskich komików i myślał, że zadzwonił do niego prezydent Rosji Władimir Putin. Do sieci trafiło nagranie tej rozmowy.

Rosyjscy komicy wkręcili Eltona Johna. Vladimir Krasnov udawał Władimira Putina, a Alexei Stolyarov wcielił się w rolę jego rzecznika prasowego, który tłumaczył rozmowę na angielski. - Powiedz mu, że jestem zaszczycony, że dzwoni do mnie. To wielki zaszczyt móc rozmawiać z jedną z najbardziej wpływowych osób na świecie. To niesamowite - powiedział muzyk.

Elton John nie rozmawiał z Putinem

John poruszył też sprawę sytuacji środowiska LGBT w Rosji. Nie chciał jednak wdawać się w szczegóły i nalegał, żeby spotkali się twarzą w twarz. - Nie chcę się mieszać w polityczny dialog. Nie jestem politykiem. Chciałbym porozmawiać z prezydentem osobiście o zasadach humanitarnych - stwierdził wokalista. 

Elton John został zapewniony, że do spotkania dojdzie w listopadzie i zaproszono go na paradę gejów w Moskwie. 

Elton John spotka się z Putinem?

Artysta po tym, jak dowiedział się, że cała rozmowa była żartem, skomentował sprawę na Instagramie. - Wkręty są fajne, ale homofobia nigdy. Kocham Rosję i moja oferta rozmowy z prezydentem Putinem o prawach osób z LGBT jest nadal aktualna. Zawsze będę wspierał tych, którzy są dyskryminowani. Jeśli ten niefortunny incydent sprawił, że ta ważna sprawa znów była w centrum uwagi, jestem szczęśliwy, że zostałem wkręcony - napisał Elton John.

KUP bilety na koncert Simply Red!

Źródło: nme.com

Więcej: