Ewa Farna zapowiada nowy teledysk. Zobacz teaser klipu do piosenki „Na Ostrzu”

Ewa Farna zapowiedziała, że już lada moment ukaże się jej nowy klip do piosenki „Na ostrzu”. Zobacz teaser teledysku.

Lubisz Ewę Farną?

Ewa Farna w swoim dotychczasowych teledyskach prezentowała się znakomicie i wyjątkowo. Tradycja ta nie zostanie zaprzepaszczona i tym razem. Wokalistka swój nowy klip nakręciła w Warszawie, a sam kawałek „Na ostrzu” opowiada o tzw. „wypalaniu się w związku”.

Przebój piosenkarki jest w pewnym sensie poradą i ma zachęcać pary do tego, żeby nad uczuciem pracowały, a nie z niego rezygnowały. Pomysł na napisanie piosenki pojawił się w jej głowie podczas krojenia. Kiedy wykonywała tę czynność zorientowała się, że nóż z którego korzysta nie jest już tak ostry, jak dawniej. Wokalistce momentalnie narodziła się pewna koncepcja. Postanowiła porównać miłość do ostrzenia noży.

"

Tak samo jak można kupić nowy nóż, tak samo można wymienić dziewczynę lub chłopaka. Ale w sumie ten nóż i tak się otępi. Więc lepiej dbać o to, aby on był ostry i ciągle dbać o ten jeden,  niż po prostu kupować następny - wytłumaczyła w Dzien Dobry TVN metaforę utworu "Na Ostrzu". "

Prace nad teledyskiem zaczęły się w kwietniu i wszystko wskazuje na to, że powolutku dobiegają końca. Posłuchajcie koniecznie czeskiej wersji piosenki „Na Ostrzu”.

Zobacz, jak Ewa śpiewa hit Adele „Hello”.

Radio ZET/TP

Więcej: