Słuchaj
Tomek Florkiewicz, Aga Kołodziejska
Konrad Piasecki
Tomek Florkiewicz, Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Michał Korościel
Marcin Wojciechowski
Justyna Dżbik, Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Fani Guns N' Roses nie chcą Dody i Virgin w roli supportu

06.04.2017 15:17

Guns N' Roses i Doda na tej samej scenie? Fanom legendarnej formacji ten pomysł niezbyt przypadł do gustu. Kilka dni temu wokalistka pochwaliła się, że wraz z grupą Virgin 20 czerwca w Gdańsku będzie supportować Gunsów. Fani Axla i Slasha są zdruzgotani.

Doda i GNR

fot. ons.pl

Kilka dni temu Doda ogłosiła, że ona i zespół Virgin zagrają jako support przed formacją GNR. Axl, Slash i ekipa przyjadą do Polski na koncert w ramach swojej trasy pod hasłem "Not In This Lifetime" i zagrają w Gdańsku już 20 czerwca, a publikę przed ich występem rozgrzewać ma Killing Joke i właśnie Virgin.

"Cieszmy się wspólnie tym pięknym dniem, który nadchodzi!!!! Gunsi grają w Polsce, a przed nimi ja. Właśnie jesteście świadkami, jak spełnia się moje marzenie! Z całego serca życzę Wam tego samego!!!!dziekuje Guns N' Roses a zaproszenie !!!!" - napisała Doda na Facebooku.

Wielbiciele wokalistki jej gratulują, ale jak łatwo się domyślić, pojawiło się wiele negatywnych komentarzy od zawiedzionych fanów GNR - także tych, którym przydarzyło się rok temu oglądać wspólny występ Dody i Slasha. Wiadomo, że fani Gunsów nie przegapią takiej okazji, by zobaczyć ich koncert w Polsce, ale oglądanie i słuchanie Dody traktują jak zło konieczne.

"Buczący tłum w Łodzi nie był wystarczającym powodem, żeby odpuścić?" - skomentował polski fanklub Slasha wpis na Facebooku Dody. Jednak więcej hejtu wylało się na profilu Gunsów.

"Virgin to wielka pomyłka. Serio, to rujnuje wszystko. Proszę, rozważcie tę decyzję" - apeluje jeden z komentujących.

Niektórzy obrócili sprawę w żart: "Metallica ma Gagę, Gunsi mają Dodę... czekamy na Majkę Jeżowską supportującą Vadera!". "Daliście mi dwie opcje: zwrócić bilet, albo zamienić go na inny koncert, bez blond supportu"; "Czy to jakiś żart z tym supportem"? - to wyrywek żali i smutków.

Co na to Doda? Artystka jeszcze nie skomentowała komentarzy hejterów, choć na Facebooku przypomniała swoją starą wypowiedź: "Jeśli ktoś myśli, że chętnie rzuciłabym się na nich z pięściami, bardzo się myli. Oni po prostu dla mnie nie istnieją. Wrony kraczą razem, a orzeł szybuje sam... A jeśli chodzi o płacz, to ostatni raz poryczałam się, kiedy mi czip od porsche wpadł do kibla. A był konieczny, żeby uruchomić samochód. Tak samo jak hejterzy konieczni są, żeby było komu oglądać mój zgrabny tyłek kiedy wspinam się coraz wyżej po drabinie moich marzeń i talentu" - powiedziała w wywiadzie dla Cosmopolitan w 2012 roku. Najpewniej teraz ma dokładnie takie samo zdanie.

Cóż, fanom rocka na pewno jest nie w smak to, że wokalistka, kojarzona u nas raczej z kiczem, ma wystąpić przed taką formacją jak GNR.

Jakie jest Wasze zdanie?

Zagłosuj

Czy Virgin to dobry support dla GNR?

RadioZET.pl/SA